Łaciata adopcja

Moderator: Lamika

Awatar użytkownika
Mirtusz
Posty: 5175
Rejestracja: 28 lip 2012, 15:46

Łaciata adopcja

Post autor: Mirtusz »

Może i takie zachowanie adopcji u psów nie zdarza się nagminnie, ale się zdarza. Myślę, że to zależy od cech osobniczych suni i jest po prostu sprawą indywidualną. A tutaj łaciate przyciągnęło łaciate :lol: Widać, że pan doktor nie oglądał 101 dalmatyńczyków :mrgreen:

Porzucone przez matkę czarno-białe jagnię zostało adoptowane przez suczkę dalmatyńczyka na farmie w południowej Australii

Jagniątko, krzyżówka dwóch ras, ma umaszczenie uderzająco podobne do charakterystycznych dla dalmatyńczyków czarnych plamek na białym tle.

- Takie zachowanie "macierzyństwa zastępczego" nie jest charakterystyczne dla psów - uważa weterynarz, dr Kersti Seksel, specjalistka medycyny behawioralnej. - Ale wiadomo, że podobieństwa się przyciągają.

Dalmatynka, która nie ma własnych szczeniąt, czyści małego baranka i dba o niego jak o własne małe. Właściciel psa, John Bolton, twierdzi, że jagniątko ma z tej opieki same korzyści.

- Serce rośnie, gdy się widzi tyle czułości - mówi wzruszony farmer.
Źródło
Arkę zbudowali amatorzy, Titanica fachowcy.
Awatar użytkownika
Kawusia
Posty: 3550
Rejestracja: 24 lip 2012, 17:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Łaciata adopcja

Post autor: Kawusia »

Ciekawa sprawa ale najważniejsze, że jagniątko jest zadowolone z takiej mamusi :)
Kocham moje miasto
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Artykuły prasowe - ogólne”