Pozdrawiam z Krosna :)

Moderator: Lamika

Pusia44
Posty: 17
Rejestracja: środa, 6 marca 2013, 17:23
Kontakt:

Pozdrawiam z Krosna :)

Post autor: Pusia44 »

Witajcie,
na początku chciałabym się przedstawić, mam na imię Beata, mm 44 l. i do tego forum zachęciła mnie Ellen :) mieszkam w Krośnie, czyli prawie w Bieszczadach, choć bliższy mojemu sercu jest przepiękny Beskid Niski z urokliwymi cerkiewkami połemkowskimi. Z zawodu jestem plastyczką /architektura wnętrz/ ale na co dzień wykonuję zawód florysty, dekoratora i grafika komputerowego :) Kocham zwierzęta, zwłaszcza koty, chętnie pomagam kocim fundacjom, mam kotkę Pusię 12 letnią trikolorkę :) . Bardzo się cieszę, że tu trafiłam, przeglądałam wątki i bardzo mi się podoba różnorodność tematów, widać, że każdy tu może znaleźć coś dla siebie :), serdecznie pozdrawiam z Podkarpacia i zapraszam do Krosna a zwłaszcza latem w przecudowny Beskid Niski :)
Awatar użytkownika
Ciuciek
Posty: 2654
Rejestracja: wtorek, 24 lipca 2012, 00:21

Re: Pozdrawiam z Krosna :)

Post autor: Ciuciek »

Witamy na forum! :D

Kociarzy jest tu wielu a miłośników górskich krajobrazów jeszcze więcej :mrgreen:
Awatar użytkownika
Mirtusz
Posty: 5175
Rejestracja: sobota, 28 lipca 2012, 15:46

Re: Pozdrawiam z Krosna :)

Post autor: Mirtusz »

Witam serdecznie i bardzo cieszę się z nowego forumowicza :) Rozgość się u nas i czuj się jak u siebie w domu ;) Miło Cię poznać, Pusiu :D
Arkę zbudowali amatorzy, Titanica fachowcy.
Awatar użytkownika
Lamika
Administrator
Posty: 24749
Rejestracja: sobota, 14 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Lamika »

Witaj Pusiu na forum :D Ptaki, koty, psy, rybki, roślinki - do wyboru do koloru znajdziesz u nas, a także o wiele więcej, bo i przepisy kulinarne i linki do filmów i artykułów prasowych. Pisz, pokazuj zdjęcia, pytaj, jak coś jest niejasnego - czyli czuj się jak u siebie :D
Birds of a feather flock together.
Awatar użytkownika
Alicja
Posty: 25668
Rejestracja: wtorek, 24 lipca 2012, 12:57
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Alicja »

Witaj Pusiu :D mam nadzieję, że już niedługo założysz wątek dla swojej koteczki i podeślesz nam trochę piękna z Twoich okolic :)
P o z d r a w i a m
Obrazek
Pusia44
Posty: 17
Rejestracja: środa, 6 marca 2013, 17:23
Kontakt:

Re: Pozdrawiam z Krosna :)

Post autor: Pusia44 »

oooo super, jak miło przeczytać tak miłe i szybkie odpowiedzi :) to ja może na zachętę jeszcze dołączę taki mały pejzażyk mojego autorstwa z Krempnej :) a nick Pusia to nie tylko w związku z moją kicią, po prostu należę do tych okrąglejszych /ale nie zwalistych haha/ osób i stwierdziłam, że taki nick będzie adekwatny haha :)
Załączniki
DSCF4489.jpg
DSCF4489.jpg (161.69 KiB) Przejrzano 12983 razy
Awatar użytkownika
Jola
Posty: 15228
Rejestracja: wtorek, 24 lipca 2012, 00:23

Re: Pozdrawiam z Krosna :)

Post autor: Jola »

Pusiu :-D Troche spóźniona ale tez gorąco witam Cie na Naszej łajbie :-D Tematów dużo dla każdego ale na pewno brakuje jeszcze Twojej koteczki w zwierzakach :-D Czekam z niecierpliwością i jak juz nadmieniono krajobrazy też lubie oglądać z Beskidu-pieknie być musi :-D
A że puszysta-witaj w klubie :lol:
Obrazek
Pusia44
Posty: 17
Rejestracja: środa, 6 marca 2013, 17:23
Kontakt:

Re: Pozdrawiam z Krosna :)

Post autor: Pusia44 »

Już Joluś nadrabiam i idę z moją Pusią do wątku o futerkach naszych kochanych :)
Awatar użytkownika
emen5
Posty: 16235
Rejestracja: wtorek, 24 lipca 2012, 07:42

Re: Pozdrawiam z Krosna :)

Post autor: emen5 »

Witaj na forum Pusiu :D Dołączam do powitań dopiero teraz,bo dopiero wróciłam po spacerku i przeczytałam Twój post.Świetnie,że zdecydowałaś do nas dołączyć :) Znajdziesz tu nie tylko ogólnie rozumianą przyrodę,ale i samochody,filmy,ciekawe artykuły a nawet książki do czytania :) Nawet ilustrowane przepisy kulinarne :lol: A my czekamy na zdjęcia z Twoich okolic i temat o Twojej koteczce :) Czuj się tu jak w domu :)
Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Ellen
Administrator
Posty: 2646
Rejestracja: sobota, 14 lipca 2012, 21:11

Post autor: Ellen »

Witaj Pusiu na forumku . Czuj się jak u siebie w domu , bo u nas nie można czuć się inaczej :D Cieszę się,że w końcu się odezwałaś :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „O nas”