Jak się bawić to się bawić.

Moderator: Lamika

Postprzez Lamika » wtorek, 14 listopada 2017, 21:17

Podpowiem władzy (jeśli sama na to jeszcze nie wpadła). Przewidywana jest gdzieś demonstracja, np, KOD-u czy innego paskudztwa. Przywozi się dzika albo dwa, z hodowli albo z zoo, wypuszcza, ogłasza odstrzał, wyłącza teren z ruchu. A że to Krakowskie Przedmieście, albo Wiejska ? No przecież te perfidne dziki wszędzie łażą, czyż nie :?: :mrgreen:
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23216
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak się bawić to się bawić.

Postprzez Jola » wtorek, 14 listopada 2017, 21:25

Lamiko :D A może w parku przed KP ? Mają tam kawałek terenu,akurat będzie gdzie się schować :o
Obrazek
Avatar użytkownika
Jola
 
Posty: 15231
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 00:23

Postprzez Lamika » środa, 22 listopada 2017, 19:00

No cóż, słowa x. Duszkiewicza przekonały mnie do wyrębu Puszczy i wybijania zwierząt. Przemówiła prawda.
Pan Bóg powiedział czyńcie sobie ziemię poddaną, człowiek ma z tego korzystać i leśnicy wykonują boży testament. Ekolodzy wystąpili przeciwko naturze. Ministrze Szyszko, pan wystąpił przeciwko złu, pan wystąpił przeciwko ideologii szatana. Pan trzyma moralność, pan broni wartości człowieka, dlatego pana tak atakują. Zwyciężymy."
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23216
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Warszawa

Re:

Postprzez Apollo » środa, 22 listopada 2017, 19:19

Pan trzyma moralność, pan broni wartości człowieka, dlatego pana tak atakują. Zwyciężymy."


Lamika napisał(a):No cóż, słowa x. Duszkiewicza przekonały mnie do wyrębu Puszczy i wybijania zwierząt. Przemówiła prawda.


I wszystko jasne.
Zwyciężymy!
:)
Apollo
Administrator
 
Posty: 3726
Dołączył(a): poniedziałek, 5 maja 2014, 23:20

Re: Jak się bawić to się bawić.

Postprzez emen5 » środa, 22 listopada 2017, 20:13

RATUNKU :!: :!: :!:
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15207
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:42

Re: Jak się bawić to się bawić.

Postprzez Jola » środa, 22 listopada 2017, 20:25

X.Duszkiewicz jakos wybiórczo czyta Biblię i inne Święte księgi :o Wszak i braci mniejszych i to co Nas otacza winniśmy traktować z miłością i szacunkiem.Otaczać opieką i pomagać w ciężkich chwilach.
A może ja co innego czytałam? Ale z pewnościa nie była to Biblia Szatana :evil:
Obrazek
Avatar użytkownika
Jola
 
Posty: 15231
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 00:23

Postprzez Lamika » czwartek, 23 listopada 2017, 17:15

I zwyciężą z nieszczęsnymi, niewinnymi zwierzętami. Do krwawej rozprawy z dzikami rusza wojsko :shock: :evil: :evil: :evil:
Chyba dostałam się do jakiegoś alternatywnego świata, bo to nie może się dziać naprawdę... I nie chcę tu być. Coraz lepiej rozumiem Pana Piotra Szczęsnego. Cześć Jego Pamięci :!: :!: :!: :!:
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23216
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak się bawić to się bawić.

Postprzez Jola » czwartek, 23 listopada 2017, 22:27

Boże ,Ty widzisz i nie grzmisz? :o Tylko patrzeć jak z czołgami ruszą na łosie :( Porąbany kraj :evil:
Obrazek
Avatar użytkownika
Jola
 
Posty: 15231
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 00:23

Re: Jak się bawić to się bawić.

Postprzez emen5 » piątek, 24 listopada 2017, 22:46

Szyszko swoimi kretyńskimi działaniami spowoduje,że afrykański pomór świń rozprzestrzeni się na całą Polskę :!: W jego ciasnej głowie nie mieści się fakt,że zwierzęta uciekając przed myśliwymi przemieszczają się w głąb kraju.Nic nie napiszę o strzelaniu do dzików,bo musiałabym użyć wyłącznie słów powszechnie uznanych za nieparlamentarne :evil: :evil: :evil:
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15207
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:42

Postprzez Lamika » piątek, 8 marca 2019, 14:00

Jeżeli ktoś myśli, że jak o tym się nie mówi to tego nie ma - jest w błędzie. Eksterminacja dzików trwa, dopóki będzie żył chociaż jeden.
Obrazek
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23216
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Artykuły prasowe - przyroda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron