Motocykle... czyli chyba złapałem nowego bakcyla ;)

Re: Motocykle... czyli chyba złapałem nowego bakcyla ;)

Postprzez Apollo » sobota, 23 marca 2019, 23:11

Za warczącego motocrossa to bym pomstował do nieba ;), ale taki sprzęt na pewno bardziej ekologiczny od auta, a i łatwiej nim dotrzeć do natury. Ciekawych wypraw!
Apollo
Administrator
 
Posty: 3726
Dołączył(a): poniedziałek, 5 maja 2014, 23:20

Re: Motocykle... czyli chyba złapałem nowego bakcyla ;)

Postprzez Accipiter » sobota, 31 sierpnia 2019, 21:37

Czas leci a ja próbuję nadrabiać kilometry ;) bo jak na nowy motocykl to naliczniku mam dopiero jakieś 2400 km, straciłem sporo na kiepskiej pogodzie a później doszedł jeszcze dość długi czas oczekiwania na przegląd. Na całe szczęście już po wszystkim i pierwsze mototripy mam już za sobą. Będąc na urlopie zrobiłem mały eksperyment - chciałem sprawdzić jaki dystans jestem w stanie pokonać bez zatrzymywania. Wyszło 83 km, tylko.... moje "siedzenie" i kręgosłup nie przystosowane do tego typu wędrówek w pewnym momencie zaczęły krzyczeć "DOŚĆ" ;) . Kolejna wycieczka to dystans 120 km i tutaj było już dużo lepiej ale w między czasie zrobiłem sobie 20 minut przerwy.
Obecnie maszynę użytkuję na co dzień jako dużo tańszą alternatywę na dojazd do pracy i jakoś nie bardzo ciągnie mnie do samochodu :mrgreen:
A gdyby kogoś zainteresowała tematyka motocykli to na YT nagrałem krótki filmik o mojej pierdziawce :)

https://www.youtube.com/watch?v=2pU3w7jaUqw
Avatar użytkownika
Accipiter
 
Posty: 1345
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 19:26
Lokalizacja: Gierałcice (ONY)

Re: Motocykle... czyli chyba złapałem nowego bakcyla ;)

Postprzez Jola » sobota, 31 sierpnia 2019, 21:55

Acci :D Piękny motocykl w stylu retro :P Szerokiej drogi! :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Jola
 
Posty: 15231
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 00:23

Postprzez Lamika » sobota, 31 sierpnia 2019, 22:10

Do motocykli mam stosunek hmmm… ambiwalentny :P Najbardziej kojarzą mi się z rykiem silnika o 1 w nocy :mrgreen:
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23216
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Motocykle... czyli chyba złapałem nowego bakcyla ;)

Postprzez 78 » sobota, 7 września 2019, 08:47

Fajna pierdziawka :mrgreen:
Avatar użytkownika
78
 
Posty: 10378
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 18:59

Poprzednia strona

Powrót do Motoryzacja

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości