Informator - karma dla poszczególnych gatunków

Moderator: Lamika

Informator - karma dla poszczególnych gatunków

Postprzez Ciuciek » niedziela, 21 października 2012, 23:18

"Kapitalny" plik KLIK

Kto każdy zainteresowany dokarmianiem powinien przeczytać wg.mnie ;)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bardzo przydatny informator, strony od 12 warto wydrukować i mieć zima pod ręką.
Ciuciek :) Dzięki za wyszukanie
Ostatnio edytowano niedziela, 21 października 2012, 23:40 przez Lamika, łącznie edytowano 3 razy
Powód: Dodanie komentarza
Avatar użytkownika
Ciuciek
 
Posty: 2654
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 01:21

Re: Informator - karma dla poszczególnych gatunków

Postprzez Ciuciek » sobota, 15 grudnia 2012, 11:21

Wyżej podany plik coś szwankuje więc wklejam nowy.

Fajna stronka, bardzo pożyteczna można się wiele z niej dowiedzieć ;)

KLIK
Avatar użytkownika
Ciuciek
 
Posty: 2654
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 01:21

Re: Informator - karma dla poszczególnych gatunków

Postprzez Pleszka » sobota, 15 grudnia 2012, 13:01

Kiedyś natrafiłam w internecie na taki bardzo obszerny poradnik w formacie pdf. Autor podawał tam porady jak zwabiać poszczególne gatunki, która karma jest najlepsza, najtańsza, a która najbardziej opłacalna itd.

Znalazłam ten poradnik, tylko od razu uprzedzam, że tekst ma 57 stron, może się więc długo ładować ale wydaje mi się, że warto poczytać.
http://www.weterynarz-radzi.pl/content/ ... format-pdf

Tutaj jeszcze inny poradnik, ze sporą ilością zdjęć, dzieciom można na gwiazdkę wydrukować i zbindować.
http://www.zslmilicz.pl/Pliki/201203242 ... _ptaki.pdf

A jeśli chodzi o ziarna to zauważyłam, że u mnie jęczmień w ogóle nie idzie. Zawsze zostaje go najwięcej. Nie wiem, może gołębie i sójki go zjadają ale mazurki i łuszczaki raczej nie.
Kupiłam te ziarna, bo w tym sklepie "Ryby Ozdobne" tylko takie mają osobno ale już na pewno jęczmienia więcej nie kupię.
I w tej karmie kupionej w mojej okolicy też większość ziaren to był właśnie jęczmień.
Pleszka
 
Posty: 405
Dołączył(a): piątek, 27 lipca 2012, 21:15


Powrót do Nasze karmniki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości