Czy musi być tytuł

Moderator: Lamika

Postprzez Lamika » środa, 2 grudnia 2015, 23:13

Emen, zawsze można się pocieszać, że mogło być gorzej, ale zdecydowanie powinno być lepiej. :?
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23384
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 22:28
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Alicja » czwartek, 3 grudnia 2015, 01:21

Emen bardzo Ci współczuję :( wiem co to ból przy każdym poruszeniu się i wiem, co to jest nieplanowany wydatek.
P o z d r a w i a m
Obrazek
Avatar użytkownika
Alicja
 
Posty: 24330
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy musi być tytuł

Postprzez Maciek » czwartek, 3 grudnia 2015, 13:18

emen5 napisał(a):Administratorzy nowych biurowców nie mają wyobraźni.Umieszczają na szarej kostce ulicznej szare odboje do drzwi :|


Emen5,
taka samą przygodę miała moja Bratowa we Wrocławiu. Tez nie zauważyła takiego odboju. Przewróciła się... złamana ręka i skręcona noga. Pisała do spółdzielni o jakieś odszkodowanie, oczywiście bez skutku.
Współczuję .
Avatar użytkownika
Maciek
 
Posty: 2930
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:54
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Czy musi być tytuł

Postprzez emen5 » czwartek, 3 grudnia 2015, 16:55

Do mnie dzisiaj zadzwoniła kierowniczka z firmy,która wynajmuje tam pomieszczenia i podała mi telefon tej administracji.Pani z administracji bardzo mnie przepraszała i powiedziała,że zgłosi sprawę do ubezpieczyciela.Może chociaż za okulary zwrócą.Bo na zadośćuczynienie za ból i stres nie liczę.Ale podobno pomalowali słupek na żółto.
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15304
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 08:42

Postprzez Lamika » czwartek, 3 grudnia 2015, 17:11

Emen, właśnie się zastanawiałam, czy coś z tym zrobiłaś, ale widzę, że o tym pomyślałaś. Mogą się przestraszyć
ewentualnego procesu.
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23384
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 22:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy musi być tytuł

Postprzez emen5 » czwartek, 3 grudnia 2015, 22:43

Na razie to na lewe oko przesuwa mi się krwiak z czoła i zanim się nie wchłonie,to przeszkadza w widzeniu :evil:
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15304
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 08:42

Re: Czy musi być tytuł

Postprzez Jola » sobota, 5 grudnia 2015, 09:35

Emen :D Biedactwo :( Walcz o odszkodowanie,oni na pewno są ubezpieczeni,a za ignoranje niech płacą ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Jola
 
Posty: 15231
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 01:23

Re: Czy musi być tytuł

Postprzez emen5 » wtorek, 12 stycznia 2016, 22:17

Właśnie dostałam pismo z Towarzystwa Ubezpieczeniowego AVIVA. Pokrętnie,z powołaniem się kodeks cywilny (sic!) udowadniają,że mi się nie należy odszkodowanie,bo zawiniła pogoda a nie właściciel obiektu :!: A poza tym podobno podchodziłam do drzwi wejściowych z niewłaściwej strony :!: :shock: Oczywiście ani słowa o Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Oni nie wiedzą,ze ja jestem agentem ubezpieczeniowym.Wściekłam się i właśnie piszę skargę do Rzecznika Ubezpieczonych.Jakby nie napisali tych bzdur,to bym odpuściła.Ale jak likwidatorowi nie chce się nawet obejrzeć miejsca zdarzenia,to nie odpuszczę.
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15304
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 08:42

Re: Czy musi być tytuł

Postprzez Jola » wtorek, 12 stycznia 2016, 22:26

Emen :D "Z niewłaściwej strony"??? Cudo :o Pisz,a ja trzymam kciuki żeby się udało coś ;) wywalczyć-bo dlaczego nie?! :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Jola
 
Posty: 15231
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 01:23

Postprzez Lamika » wtorek, 12 stycznia 2016, 23:34

Pogoda zawiniła :?: A nie niewidoczny odbojnik, czy jak temu ustrojstwu :roll: I jeszcze podchodzenie do drzwi z niewłaściwej strony, paradne, doprawdy :mrgreen: :shock: Walcz o swoje, Emen, nie daj się :!:
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23384
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 22:28
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ponarzekaj - będzie lżej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości