Czy musi być tytuł

Moderator: Lamika

Re:

Postprzez Maciek » środa, 24 czerwca 2015, 13:00

Ellen napisał(a):
Kubek napisał(a): Poza tym jak ma się przenoszenie numeru na kartę do innej sieci ?


Rejestrujesz numer i przenosisz do innej sieci. Na kartę ;)
Avatar użytkownika
Maciek
 
Posty: 2930
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:54
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Czy musi być tytuł

Postprzez 78 » środa, 24 czerwca 2015, 16:40

Ja się przeniosłem do Play.Jest taniej niż w Orange.A przeniesienie numeru tak jak mówił Kubek.
Avatar użytkownika
78
 
Posty: 10587
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 19:59

Postprzez Ellen » środa, 24 czerwca 2015, 23:32

Na razie nie mogę starego numeru przenieść bo nie ma takiego numeru! Walka z Orange trwa nadal... Dziś dostałam odpowiedź, że mają 30 dni na załatwienie sprawy.
Kupiłam dziś starter do Play . Jutro podam numer :)
Avatar użytkownika
Ellen
Administrator
 
Posty: 2406
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 22:11

Postprzez Ellen » czwartek, 25 czerwca 2015, 22:44

Finał sprawy z Orange:
Numer przywrócony ale :
1 Środki na koncie nie zwrócone
2.Brak odpowiedzi na zadane pytania
3. Mam 24 godziny na doładowanie konta kwotą minimum 25 zł.

Czuję się nabita w butelkę i zniesmaczona całą sytuacją.
Avatar użytkownika
Ellen
Administrator
 
Posty: 2406
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 22:11

Postprzez Alicja » czwartek, 25 czerwca 2015, 23:54

Totalne chamstwo :evil:
P o z d r a w i a m
Obrazek
Avatar użytkownika
Alicja
 
Posty: 24327
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy musi być tytuł

Postprzez emen5 » wtorek, 1 września 2015, 12:27

Teraz ja ponarzekam na UPC i pochwalę :o Wczoraj była awaria.No cóż,zdarza się w najporządniejszej firmie.Żal internetu,ale telefonów mam pod dostatkiem,nie wiszę na stacjonarnym.Miała być usunięta do 23-ej.Ale dzisiaj rano dalej nic się nie dzieje,więc dzwonię do operatora.Dział technika,specjalność internet.Rozmowa przebiegała tak:
UPC - Awaria usunięta ale pani modem się nie zalogował.Proszę zresetować.Tylko niech pani dobrze zresetuje.Trzeba trzymać 30 sekund
Ja - A skąd mam wiedzieć,ze dobrze zresetuję? Trzymałam 30 sekund,dla pewności liczyłam do 30 i nic
UPC - Widocznie pani za szybko liczyła.Trzeba było wolniej.Zgłoszę żeby przyszedł technik między 12-tą a 15-tą
Koniec rozmowy.
Jak przestałam kląć,to zadzwoniłam jeszcze raz,tym razem do specjalności telefon.A tam spokojny,miły pan powiedział,że spróbujemy jeszcze raz zresetować,razem.Trzymałam ten przycisk resetu znacznie dłużej rozmawiając z panem z techniki i w pewnym momencie modem się zalogował.Na zakończenie pan zapytał czy mogę sprawdzić działanie telefonu,co też zrobiłam. Wszystko działa. A więc można pomóc klientowi.
Morał jest taki: skarżymy się nieraz na firmy usługowe,a tu trzeba by wykopać kiepskich pracowników,niech przejdą na bezrobocie zanim nie nauczą się dobrej roboty.Tylko jak o tym poinformować konkretną firmę :?:
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15304
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 08:42

Postprzez Lamika » wtorek, 1 września 2015, 14:42

A no jak zawsze. Wszystko zależy od ludzi. To samo można robić byle jak albo uczciwie :P
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23384
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 22:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy musi być tytuł

Postprzez Jola » wtorek, 1 września 2015, 19:53

Emen :D Przepraszam,ale się usmiałam z "szybkiego" liczenia. :lol: Ostatnio u mnie cos nawalało -też UPC. Ale następnego dnia juz smigał. Lamikama rację-wszystko zależy od człowieka :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Jola
 
Posty: 15231
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 01:23

Re: Czy musi być tytuł

Postprzez emen5 » środa, 2 grudnia 2015, 22:19

Administratorzy nowych biurowców nie mają wyobraźni.Umieszczają na szarej kostce ulicznej szare odboje do drzwi :| Wczoraj około 15-ej w Warszawie padał deszcz,było mglisto i już ciemno.Musiałam wejść do takiego biurowca i nie zauważyłam odboju :( Dobrze,że mam czapkę z dużym,twardym daszkiem,który zamortyzował uderzenie i głowa została w całości.Nawet guza nie mam.Ale okulary pękły w zawiasie i szkło też poszło.Na łokciu wyskoczył mi krwiak jak śliwka (juz sie w połowie wchłonął) i potłukłam żebro (albo mi pękło,bo bardzo boli) :( Okulary to fotochromy i będzie mnie to kosztować 200zł.Sama radość :evil: :evil: :evil:
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15304
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 08:42

Re: Czy musi być tytuł

Postprzez Fili » środa, 2 grudnia 2015, 22:52

Ojej, Emen!!!! szkoda Ciebie i okularów....... rzeczywiście administratorzy bez wyobraźni.....
Fili
 
Posty: 2372
Dołączył(a): piątek, 27 lipca 2012, 09:31

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ponarzekaj - będzie lżej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość