Czy musi być tytuł

Moderator: Lamika

Re: Czy musi być tytuł

Postprzez Fili » wtorek, 23 czerwca 2015, 21:48

Ja też mam tel. w Play-u i na razie jestem zadowolona.
Fili
 
Posty: 2372
Dołączył(a): piątek, 27 lipca 2012, 09:31

Postprzez Lamika » wtorek, 23 czerwca 2015, 22:01

Ja od ponad 15 lat mam w orange na kartę i do tej pory problemów nie miałam. (tfu..tfu...) ;)
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23492
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 22:28
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ellen » wtorek, 23 czerwca 2015, 22:03

Lamika napisał(a):Ja od ponad 15 lat mam w orange na kartę i do tej pory problemów nie miałam. (tfu..tfu...) ;)


Lamiko, ja też przez te wszystkie lata byłam zadowolona .
Avatar użytkownika
Ellen
Administrator
 
Posty: 2406
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 22:11

Re:

Postprzez Maciek » wtorek, 23 czerwca 2015, 22:10

Ellen napisał(a):
Lamika napisał(a):Ja od ponad 15 lat mam w orange na kartę i do tej pory problemów nie miałam. (tfu..tfu...) ;)


Lamiko, ja też przez te wszystkie lata byłam zadowolona .


To najwyższy czas zmienić operatora. Proszę słuchać starszego ;)
Avatar użytkownika
Maciek
 
Posty: 2930
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:54
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Ellen » wtorek, 23 czerwca 2015, 22:21

Kubek, na razie wojuję z Orange o przywrócenie numeru . Nie mam zamiaru darować im ponad 20 zł (16 zablokowane plus 5 doładowanie). Poza tym owszem,mogę zmienić numer .... Ale niech to będzie moja dobrowolna decyzja (rozciągnięta w czasie) a nie przymus. W końcu wszędzie mam podany ten numer jako kontaktowy i muszę mieć trochę czasu, żeby to pozmieniać. Teraz nie mam kontaktu z nikim, został mi tylko net. Najgorsze jest to,że D. nie korzysta z netu i nie mam z nim kontaktu. Wyobrażam sobie jak się denerwuje dzwoniąc i słysząc komunikat,że nie ma takiego numeru....
Avatar użytkownika
Ellen
Administrator
 
Posty: 2406
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 22:11

Re: Czy musi być tytuł

Postprzez Maciek » wtorek, 23 czerwca 2015, 22:50

Nie musisz zmieniac numeru. Ten co masz rejestrujesz w Orange, a później możesz go przenieść do innego operatora.
Avatar użytkownika
Maciek
 
Posty: 2930
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:54
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Alicja » wtorek, 23 czerwca 2015, 22:54

Ja już 2 lata temu przeniosłam się z Orange do Play`a razem z numerem i żadnych problemów nie było. Play sam załatwił wszystko, co było związane z przeniesieniem. Nie wiedziałam tylko, że przed datą aktywacji nowej karty trzeba wszystkie dane zapisane na karcie Orange przenieść do telefonu, no i część numerów telefonów straciłam :(
P o z d r a w i a m
Obrazek
Avatar użytkownika
Alicja
 
Posty: 24487
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ellen » wtorek, 23 czerwca 2015, 23:28

Kubek napisał(a):Nie musisz zmieniac numeru. Ten co masz rejestrujesz w Orange, a później możesz go przenieść do innego operatora.


Kubek, na chwilę obecną nie mam żadnego i walczę o odzyskanie. Poza tym jak ma się przenoszenie numeru na kartę do innej sieci ? Co innego jeśli masz abonament...
Avatar użytkownika
Ellen
Administrator
 
Posty: 2406
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 22:11

Re: Czy musi być tytuł

Postprzez pitez » środa, 24 czerwca 2015, 00:13

Można w Orange na kartę bezpłatnie włączyć usługę Konto Ważne Rok wysyłając SMS o treści START pod numer 8002.Dzięki temu nie trzeba w ogóle doładowywać telefonu, wystarczy mieć cokolwiek na koncie i można w każdej chwili sobie tą usługę włączyć.
pitez
 
Posty: 24
Dołączył(a): środa, 25 lipca 2012, 05:56

Re: Czy musi być tytuł

Postprzez emen5 » środa, 24 czerwca 2015, 00:29

Ellen :D Bardzo Ci współczuję,że masz takie problemy z telefonem :( Prawdopodobnie zrobiłaś błąd,że nie zareagowałaś na pierwszą nieprawidłowość (chyba było to pierwsze skrócenie czasu korzystania z telefonu). Ci wszyscy "wielcy" lekceważą ludzi,którzy nie reagują na najmniejszą nieprawidłowość. Ja mam za sobą wygrane wojny z TP SA,RWE,UPC i z Orange również.Mogę udzielać instrukcji :) Na razie myślę,że powinnaś skorzystać z propozycji Pitez :)
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15375
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 08:42

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ponarzekaj - będzie lżej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość