Co tam panie na ekranie

Re: Co tam panie na ekranie

Postprzez 78 » sobota, 29 czerwca 2013, 16:44

Może by tak niewielką recenzję "Gry o tron" sezon 3?

Bardzo mnie się podobała scena z 1 odcinka serii,gdy jeden ze smoków upolował rybę.Następnie podrzucił ją do góry,
upiekł na ogniu i połknął.Widać z tego,że smoki to bardzo inteligentne stworzenia i poza ludźmi,są jedynymi
na świecie stworzeniami przetwarzającymi żywność.

Odniosę się do ponoć zaskakujących losów głównych bohaterów.

Pierwszy to Tyrion Lannister.Mały krasnal,ale za to z dużym....temperamentem.
To szczęście dostać za żonę tak młodą i piękną kobietę.Wykorzystując nabyte doświadczenie,można rozbudzić w niej
płomień o jakim jej się nie śniło i umilić jej długie zimowe wieczory.

Sansa Stark.Zamiast małej,wrednej gnidy,czy pięknego blondaska,dostał jej się,co prawda mało przystojny,
ale inteligentny,z poczuciem humoru,odważny,pełnokrwisty "półmężczyzna".Przy odrobinie wina,
może nadać się do umilania długich zimowych wieczorów.

Cersei Lannister.Czarnobrewa i zimnokrwista.Nie przejmuje się małżeństwem z Lorasem Tyrrelem.
Właśnie wrócił jej "ukochany" brat Jaime.

Loras Tyrrel.Ponieważ wrócił Jaime i Cersei będzie dosyć zajęta,on będzie mógł się spokojnie oddawać
swojemu "hobby".

Jaime Lannister.Utrata prawej dłoni to pewna niedogodność,ale znam ludzi leworęcznych,którzy
świetnie dają sobie radę w życiu.Kieliszek można wziąźć zarówno w prawą jak i lewą rękę.
Do czego są potrzebne dwie ręce? Do wspinania się po linie? Przecież to się można spocić.
Zresztą są windy.Troszkę może mieć kłopoty z zachowaniem równowagi,ale to można go wyważyć.
Jak Małysza - kolczykiem.
Poza tym Cersei ma dwie ręce,którymi na pewno doskonale zajmie się tymi częściami Jamiego,
które mu pozostały.

Daenerys Targaryen.Twarz pokerzysty,która wyraża chęć rozpłakania się,kiedy czeka na reakcję na swoją akcję.
No i trafił jej się najemnik co najmniej tak piękny,jak wokalista zespołu Skid Row.

Najwięcej komplikacji doznali Rob i jego matka.Z tak dziurawymi ciałami wstyd się gdzieś pokazać.
Nie ma również mowy o jedzeniu i piciu.Wszystko wyleci na podłogę.

Jednak najbardziej ciekawią mnie losy Joffreya.Czy zostanie na szczycie,czy spadnie na samo dno.Żywy!

Tak naprawdę,to serial mnie sie podoba i czekam na czwartą serię.Kwiecień 2014.
Avatar użytkownika
78
 
Posty: 10590
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 19:59

Re: Co tam panie na ekranie

Postprzez 78 » niedziela, 30 czerwca 2013, 19:18

Wunderkinder - Cudowne dzieci.Przejmujący film o przyjaźni niemiecko-żydowskiej.I o okrucieństwie.
Avatar użytkownika
78
 
Posty: 10590
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 19:59

Re: Co tam panie na ekranie

Postprzez 78 » czwartek, 11 lipca 2013, 19:37

Właśnie przed chwilą skończyłem oglądać kapitalny film z kapitalną parą aktorów.Anthony Hopkins i Helen Mirren w filmie "Hitchcock".Koniecznie trzeba go obejrzeć.
Avatar użytkownika
78
 
Posty: 10590
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 19:59

Re: Co tam panie na ekranie

Postprzez 75ronin » czwartek, 11 lipca 2013, 19:44

78 napisał(a):Może by tak niewielką recenzję "Gry o tron" sezon 3?

78, ciekawa recenzja. Szkoda, że nie opisałeś niektórych postaci, jak np. Arya, Ogar.
Sądzę, że sezon 4 Cię bardzo mocno zaskoczy. Wiele i to bardzo wiele się zmieni.
75ronin
 
Posty: 682
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:24
Lokalizacja: Małopolska, Gorlice

Re: Co tam panie na ekranie

Postprzez 78 » poniedziałek, 15 lipca 2013, 18:49

Dziś nareszcie znalazłem czas na "Pokłosie".Mocny film.Naprawdę dobre kino.
Avatar użytkownika
78
 
Posty: 10590
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 19:59

Re: Co tam panie na ekranie

Postprzez 78 » poniedziałek, 15 lipca 2013, 20:32

"Proste pragnienia".Gdzieś tam na krańcach Polski....Prawda o życiu,ale taka przygnębiająca.
Avatar użytkownika
78
 
Posty: 10590
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 19:59

Re: Co tam panie na ekranie

Postprzez 78 » wtorek, 16 lipca 2013, 15:40

Kolejny polski film."Dzień kobiet".Głośna sprawa procesu przeciwko marketowi....tu w filmie "Motylek".Pokazane mechanizmy rządzące w takich sklepach.
Avatar użytkownika
78
 
Posty: 10590
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 19:59

Re: Co tam panie na ekranie

Postprzez 78 » czwartek, 18 lipca 2013, 12:37

"Hyde Park".Spokojny,melancholijny film o drugim planie życia Franklina D.Roosevelta.
Avatar użytkownika
78
 
Posty: 10590
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 19:59

Re: Co tam panie na ekranie

Postprzez 78 » piątek, 19 lipca 2013, 15:52

Wszyscy pamiętają "Titanica".Teraz można obejrzeć "Ocalić Titanica".Film opowiada o tym wszystkim,co działo się poniżej linii wody.O pracy i poświęceniu załogi.
Avatar użytkownika
78
 
Posty: 10590
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 19:59

Re: Co tam panie na ekranie

Postprzez 78 » poniedziałek, 22 lipca 2013, 17:30

Jestem zaskoczony.Polacy zrobili naprawdę dobry film.Wciągająca akcja i całkowicie nieprzewidywalne zakończenie."Sęp" z Michałem Żebrowskim.
Avatar użytkownika
78
 
Posty: 10590
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 19:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości