Co tam panie na ekranie

Re: Co tam panie na ekranie

Postprzez 78 » niedziela, 17 marca 2024, 13:27

Czekałem na film "Ferrari" tak jak wszyscy miłośnicy motoryzacji.Niestety film o niczym.Więcej biografii niż samochodów.Końcowy wyścig nielogiczny.Główny bohater ma "papierową" twarz.Zero mimiki,zero emocji,zero czegokolwiek.O niebo lepsze były "Le Mans 66" i serial "Harley and the Davidson".
Avatar użytkownika
78
 
Posty: 10587
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 19:59

Re: Co tam panie na ekranie

Postprzez 78 » środa, 3 kwietnia 2024, 14:42

Obejrzałem ostatnio dwa filmy biograficzno - sportowe.Pierwszy to "Pele- narodziny legendy",drugi to "Prawdziwa historia amerykańskiej legendy".
Pelego wszyscy znają,więc wiadomo o czym jest film.Drugi natomiast opowiada o karierze pierwszego czarnoskórego zawodnika baseballu - Jackiego Robinsona.
Oba filmy na wysokim poziomie.
Dołączył bym jeszcze trzeci - "Prawdziwa historia" z Anthonym Hopkinsem jako Burtem Munro.Nowozelandczykiem pragnącym pobić rekord świata w szybkości.
Avatar użytkownika
78
 
Posty: 10587
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 19:59

Re: Co tam panie na ekranie

Postprzez 78 » piątek, 5 kwietnia 2024, 13:10

Opis serialu "Shogun" który ukazał się w internecie.Oceńcie sami.

https://kultura.onet.pl/film/wywiady-i- ... em/s0t8vk3
Avatar użytkownika
78
 
Posty: 10587
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 19:59

Postprzez Lamika » piątek, 5 kwietnia 2024, 15:54

W sumie nie lubię tych remake'ów. Niektóre filmy stały się ikoniczne i takie powinny pozostać. Pamiętam wiele scen z prawdziwego "Shoguna" i nie chcę ich sobie psuć.
Jedyny wyjątek od tego, co napisałam powyżej, to stareńki serial "Ja, Klaudiusz". W swoim czasie budził zachwyt, trafiłam na kilka odcinków niedawno - strasznie to teatralne i statyczne. Z trudem da się oglądać.
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23386
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 22:28
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Film

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości