Konkurs na logo Forum

Moderator: Lamika

Re: Konkurs na logo Forum

Postprzez e-cma » środa, 25 lipca 2012, 21:19

muszę poprawić integrację S z ptakiem ;)
Avatar użytkownika
e-cma
 
Posty: 83
Dołączył(a): środa, 18 lipca 2012, 20:32

Re: Konkurs na logo Forum

Postprzez Ciuciek » środa, 25 lipca 2012, 21:22

Tak w ogóle z jakich programów korzystacie? ;)

E-cma, nie ma limitu syp :D a integracja literki z ptakiem -świetna korzystaj z tego motywu :mrgreen:
Avatar użytkownika
Ciuciek
 
Posty: 2654
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 01:21

Re: Konkurs na logo Forum

Postprzez e-cma » środa, 25 lipca 2012, 21:24

Ja z MyPaint oraz GIMP (przymus :/)
MyPaint jest linuxowym :ugeek: odpowiednikiem Artrage (chyba nawet lepszym)
Avatar użytkownika
e-cma
 
Posty: 83
Dołączył(a): środa, 18 lipca 2012, 20:32

Re: Konkurs na logo Forum

Postprzez Ciuciek » środa, 25 lipca 2012, 21:35

Jaki przymus? :D ja też w GIMPIE śmigam :mrgreen: to bardzo fajny program :D
Avatar użytkownika
Ciuciek
 
Posty: 2654
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 01:21

Re: Konkurs na logo Forum

Postprzez e-cma » środa, 25 lipca 2012, 21:47

nie lubię go, na windzie jestem przyzwyczajony do paint.net i on mi wystarczy ;)
Avatar użytkownika
e-cma
 
Posty: 83
Dołączył(a): środa, 18 lipca 2012, 20:32

Re: Konkurs na logo Forum

Postprzez Ciuciek » czwartek, 26 lipca 2012, 00:04

Bo tak wgl. ja myślałem ,że to chodzi o obrazek który będzie widniał na samej górze forum jak na Ciconi, czy Forum Przyroda :lol: Bo takie małe logo.. to co? będziemy drukować na kubki albo czapki? nie będziemy tworzyć chyba konkurencji addisowi czy Nike :mrgreen:
Avatar użytkownika
Ciuciek
 
Posty: 2654
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 01:21

Re: Konkurs na logo Forum

Postprzez Zielone Monstrum » czwartek, 26 lipca 2012, 08:09

mgiełka napisał(a):jak zobaczyłam propozycje Zielonego to wydaje mi się z literki Y jakaś czarna nieczysta siła wylatuje. tak mi jakoś dziwnie się skojarzyło jak to zobaczyłam. jakby jakiś demon. każdy może coś innego widzieć.:)

mgiełka to nie demon a podrywający się do lotu ptak. Przymróż oczy a zobaczysz w Y-greku podrywającego się bociana 8-) Rozumiem, że gdyby propozycje logo przedstawił najlepszy w Polsce plastyk/grafik to możliwe wręcz byłyby zachwyty ale, że zrobił to zoomaniak (vel Zielone Monstrum) to z mety propozycja jest demonizowana :roll: Jak zwykle - taka moja karma...

Ciuciek logo zawsze można wkomponować w grafikę, kwestia umiejętności i wyobraźni ;)
"Świat bez wariatów byłby nienormalny"
Zielone Monstrum
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa, 25 lipca 2012, 18:18

Re: Konkurs na logo Forum

Postprzez mgiełka » czwartek, 26 lipca 2012, 09:56

do :mrgreen: nie krytykuje całej Twojej propozycji. przyglądam się i dalej z Y wylatuje mi to co wylatuje.czarne skrzydełka i różki. może jakby to nie było całe czarne to coś więcej bym zobaczyła. Na człowieka patrzy się przez pryzmat całego jego zachowania a Ty w ostatnim czasie wiesz z jakiej strony dałeś się poznać - to pewnie też wpływa na to że widzę to co widzę.
mgiełka
 
Posty: 162
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 13:05

Re: Konkurs na logo Forum

Postprzez Zielone Monstrum » czwartek, 26 lipca 2012, 10:19

mgiełka napisał(a):Na człowieka patrzy się przez pryzmat całego jego zachowania a Ty w ostatnim czasie wiesz z jakiej strony dałeś się poznać - to pewnie też wpływa na to że widzę to co widzę.

No właśnie, w ostatnim. Zaledwie jeden dzień, właściwie raptem kilka godzin przeważyło a co z moim dorobkiem od stycznia 2006 roku ? Setki o ile nie tysiące godzin pracy, zarwane noce, niedziele, święta. Kiedy mogłem pomagałem w pogotowiu, czy robiłem coś dla innych bezinteresownie, patrz witryna ZTEP, witryna STOP, instrukcje, bazy adresowe - razem z Gosią i wiele, wiele innych rzeczy które są do dziś a o których nigdy nie mówiłem/pisałem, ale jak zoomaniak raz się wkurzył - bez znaczenia z jakich powodów, to ma być dowód jego złych intencji, reżimu i dyktatury. Twoje prawo tak mnie oceniać, jednak wybacz, ta ocena jest głęboko niesprawiedliwa. Kto zna mnie lepiej wie, że wcale nie jestem taki drań :mrgreen:
"Świat bez wariatów byłby nienormalny"
Zielone Monstrum
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa, 25 lipca 2012, 18:18

Re: Konkurs na logo Forum

Postprzez Lamika » czwartek, 26 lipca 2012, 10:24

Przypominam, że to jest temat: Logo forum, a nie spowiedź życia Zielonego Monstrum :roll:
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23482
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 22:28
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Urządzamy się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości