Nowy-stary postulat

Moderator: Lamika

Nowy-stary postulat

Postprzez 78 » wtorek, 4 lutego 2014, 18:42

Widać po wczorajszej sprawie pisklęcia gołębia że,pod światłym przywództwem,sprawowanym w myśl jedynie słusznej idei,stara C zamiera.Dlatego ponawiam postulat o stworzenie na naszym forum działu pomocy ptakom.Przyjdzie wiosna i gdzie się zwrócą osoby potrzebujące pomocy.Są u nas osoby które mogą służyć radą,udzielać wskazówek.Proszę użytkowników o opinie w tej sprawie.
Avatar użytkownika
78
 
Posty: 10378
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 18:59

Re: Nowy-stary postulat

Postprzez Kawusia » wtorek, 4 lutego 2014, 18:57

Jestem za.... a nawet bardzo za ;) Ci co znają się na pomocy ptakom na pewno chętnie odpowiedzą na wszelkie zapytania.
Kocham moje miasto
Obrazek
Avatar użytkownika
Kawusia
 
Posty: 3550
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 17:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowy-stary postulat

Postprzez emen5 » wtorek, 4 lutego 2014, 19:32

W zasadzie jestem za,chociaż może nie powinnam się wypowiadać,bo się nie znam. No,ale zawsze można podać link do C,gdzie jest dużo różnych informacji "na temat" :)
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15207
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:42

Postprzez Alicja » wtorek, 4 lutego 2014, 20:19

Mam mieszane uczucia. Może i dobrze by było, żeby na Sinhai istniał taki dział ale najpierw należałoby zapewnić fachową a co najważniejsze, terminową jego obsługę. Z reguły, osoby proszące o pomoc spodziewają szybkich odpowiedzi, a zatem jedna lub kilka osób musiałoby dyżurować (odbierać sygnał) przynajmniej od rana do wieczora. Zbyt długi brak odpowiedzi, zaważyłby bowiem na opinii całego forum, tak samo, jak i nietrafiona porada. Pamiętam, że nieustannie zalecana na C mieszanka nabiałowa dla jerzyków przynosiła im czasem więcej szkody, niż pożytku.
P o z d r a w i a m
Obrazek
Avatar użytkownika
Alicja
 
Posty: 24117
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 12:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy-stary postulat

Postprzez Jola » wtorek, 4 lutego 2014, 20:37

78 :D Ja już dawno postulowałam za tym tematem. Jest tu sporo osób znających się. Alicjo :D Mam wrażenie że u Nas zbyt długo sie nie czeka na odzew,a jeszcze w takim temacie znawcy będą częściej zaglądać. A co do porad- zdarzają się wyjątki ale próbowac trzeba-takie jest moje zdanie :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Jola
 
Posty: 15231
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 00:23

Postprzez Lamika » czwartek, 6 lutego 2014, 18:08

Dział "Pomoc" utworzyć to nie jest żaden problem. Jak tylko napisze do nas ktoś szukający pomocy dla znalezionego ptaka - z całą pewnością odpowiemy. Tylko niech najpierw ktoś taki do nas trafi ... ;) Natomiast tworzenie działu po to, żeby świecił pustkami nie ma sensu, poczekajmy :mrgreen:
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23216
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Urządzamy się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron