Znowu strzelają

Moderator: Lamika

Znowu strzelają

Postprzez emen5 » niedziela, 30 grudnia 2018, 21:35

Chciałam Wam pokazać co napisałam na FB,ale mi się wyświetla błąd ogólny :o
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15209
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:42

Re: Znowu strzelają

Postprzez emen5 » niedziela, 30 grudnia 2018, 22:03

Spróbuję innym sposobem,może się uda

Obrazek
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15209
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:42

Postprzez Alicja » niedziela, 30 grudnia 2018, 22:39

Myślę, że nie tylko należałoby zakazać handlu petardami hukowymi ale również zakazać ich produkcji oraz sprowadzania z zagranicy.
P o z d r a w i a m
Obrazek
Avatar użytkownika
Alicja
 
Posty: 24118
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 12:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Lamika » niedziela, 30 grudnia 2018, 23:16

Codziennie w radiu lecą reklamy artykułów pirotechnicznych w Lidlu :roll:
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23219
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Lamika » czwartek, 3 stycznia 2019, 14:50

Znany polityk daje przykład, jak traktować zwierzęta :evil: :evil: :evil:
Polityk, którego często wybiera młodzież
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23219
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Znowu strzelają

Postprzez emen5 » czwartek, 3 stycznia 2019, 20:21

Podpisuję się oboma rękoma pod opinią Cimoszewicza :evil:
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15209
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:42

Re: Znowu strzelają

Postprzez emen5 » sobota, 28 grudnia 2019, 23:35

Zbliża sie pora strzelania i temat odżył w mediach. Stacje telewizyjne organizujące zabawy na powietrzu zapowiadają pokazy laserowe zamiast fajerwerków. Nagle dzisiaj w porannej audycji radiowej usłyszałam panią przedstawicielkę importerów fajerwerków,która z emfazą broniła "tradycji". Przedstawiała nawet ekspertyzy wykonane na zamówienie importerów (sic!). Pomyślałam z przykrością,że przekupni eksperci za pieniądze napiszą wszystko. Ale na koniec doznałam prawdziwego szoku. Otóż pani importerka z triumfem oznajmiła,że oni,importerzy wspierają fundację "Karmimy psiaki" :o :shock: Miał to być ostateczny dowód,że fajerwerki i petardy nie szkodzą zwierzętom i ptakom :!: Ja rozumiem,ze fundacja szuka wszędzie pieniędzy na karmę dla schronisk. Ale wiązać się z ludźmi,których działąnie zabija te nakarmione zwierzęta,to zdecydowana przesada a nawet czysta hipokryzja :(
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15209
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:42

Postprzez Lamika » niedziela, 29 grudnia 2019, 00:01

Importerzy fajerwerków bronią "tradycji" hałasowania, hodowcy (a raczej kaci) zwierząt futerkowych bronią tradycji noszenia futer, myśliwi bronią tradycji strzelania do wszystkich zwierząt, producenci broni do jej posiadania itd., itp. I wszyscy oni są "dobroczyńcami", zwłaszcza we własnym mniemaniu.
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23219
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Znowu strzelają

Postprzez DługiMarek » niedziela, 29 grudnia 2019, 11:19

Jako ze ja też nalezę do grona osób które fajerwerki uważają za zło konieczne (?) z którym nalezy walczyć powiem tak-to walka z wiatrakami.Niestety.....
Nie pomogą zakazy strzelania,sprzedaży itp,nic nie da ogłaszanie przez włodarzy miast jacy to oni przyjaźni dla zwierzaków dopóki sami ludzie nie zrozumieją ze to wywołuje stres u zwierzaków,ataki paniki itp. U mnie też niby burmistrz nie bedzie organizował pokazu fajerwerków i zastąpi go laserami -natomiast co najmniej połowa mieszkańców mojego zadupia bedzie strzelac .
To należałoby wpłynąc na zachowanie mieszkańców-niestety jak dla mnie to niewykonalne.
Avatar użytkownika
DługiMarek
 
Posty: 893
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 05:47

Postprzez Lamika » niedziela, 29 grudnia 2019, 11:38

Marku, całkowicie się zgadzam, tyle, że jeśli nawet ludzie zrozumieją, że to wywołuje stres u zwierząt to z pewnością nie będą z tym się liczyć. A importerzy tak długo będą sprowadzać materiały pirotechniczne dopóki będzie zapotrzebowanie. A to będzie rosło na jeszcze głośniejsze, jeszcze wydajniejsze bo zabawa na Titanicu musi trwać aż do końca...
Aha, i ta strzelanina nie zależy od miejsca zamieszkania, u mnie domy trzęsą się w posadach, bo po domach się bawią...
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23219
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość