Znowu strzelają

Moderator: Lamika

Re: Znowu strzelają

Postprzez emen5 » niedziela, 29 grudnia 2019, 19:22

U mnie juz strzelają i będą strzelać,bo nikt o zwierzętach nie myśli. A importerzy będą tak długo je sprowadzać,jak długo będzie sie imto opłacało :evil:
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15207
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:42

Re: Znowu strzelają

Postprzez Jola » niedziela, 29 grudnia 2019, 20:22

U mnie od kilku lat strzelają,ale gdzieś daleko.Młodzież wyrosła i -na szczęście-im sie nie chce :o Mam nadzieję,że w tym roku również oszczędzą mi tych "przyjemności".Sunia jeszcze nie zbadana na ten temat,ale jeśli się boi wszystkiego... I tak dostanie pół ziołowca na lepszy sen :P
Obrazek
Avatar użytkownika
Jola
 
Posty: 15231
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 00:23

Re: Znowu strzelają

Postprzez Accipiter » środa, 1 stycznia 2020, 15:09

Powiedzmy sobie szczerze, że strzelali, strzelają i będą strzelać. Reklamy w TV napędzające na zakup fajerwerków też robią swoje.
Kiedyś sam lubiłem puszczać fajerwerki ale to na szczęście już minęło. Nie kupuję od dawna i z kilku powodów.
Dzisiaj przeglądałem wiadomości lokalne z gminy, pojawiły się wzmianki o ucieczkach psów, śmierci ptaków ... wystarczyło kilka, kilkanaście minut strzałów.
Zauważyłem jednak zmianę trendu, coraz więcej ludzi rezygnuje ze strzelania ale niestety nadal większość ludzi "jara" się błyskotkami na nocnym niebie bo przecież "co takie fajne". W moich okolicach, sporadycznie ale pojedyncze rakiety ktoś jeszcze odpali. Mieszkam niedaleko Czech, a Czesi strzelają grubo jeszcze przed świętami i długo po nowym roku. :/
Avatar użytkownika
Accipiter
 
Posty: 1345
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 19:26
Lokalizacja: Gierałcice (ONY)

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron