Dobre wiadomości

Moderator: Lamika

Dobre wiadomości

Postprzez emen5 » czwartek, 21 maja 2015, 21:56

Mamy tutaj narzekalnię,w innym miejscu ciągle znajdujemy ponure informacje o złym traktowaniu zwierząt.o tragediach ptaków i różnych okrucieństwach. Ale przecież dobre wiadomości też się zdarzają :D Postanowiłam założyć temat,w którym będziemy mogli podzielić się tymi dobrymi wiadomościami :D
U mnie na podwórku co raz więcej piesków przygarniętych ze schroniska lub znalezionych :D Dzisiaj na wieczornym spacerze znowu spotkałam panią z małą suczką,zabłąkaną,która została przygarnięta tydzień temu przez młodych ludzi mieszkających na naszym osiedlu.Najbardziej pocieszające jest to,że właśnie młodzi biorą takie zabłąkane pieski :D :D :D
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15207
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:42

Postprzez Lamika » czwartek, 21 maja 2015, 22:47

Emen :) Dobrze, że przeczytałam to przed snem, bo dobra wiadomość sprowadza pogodne sny :)
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23216
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Lamika » czwartek, 6 grudnia 2018, 19:30

Dobra wiadomość jest taka, że Nie będzie miejskiego pokazu fajerwerków w Warszawie
niestety natychmiast w prasie prorządowej ukazały się artykuły w rodzaju "Trzaskowski psuje warszawiakom Sylwestra", utwierdzam się w przekonaniu, że obecna ekipa nie cierpi zwierząt, a jeden czy dwa koty wiosny nie czynią :mrgreen:
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23216
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dobre wiadomości

Postprzez emen5 » czwartek, 6 grudnia 2018, 19:41

Spora ilość wyborców nie lubi zwierząt,więc prasa prorządowa dba o ich dobre samopoczucie :mrgreen:
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15207
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:42


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron