Pożyteczne linki i informacje

Moderator: Lamika

Pożyteczne linki i informacje

Postprzez emen5 » czwartek, 9 kwietnia 2015, 22:09

Dobra wiadomość dla wszystkich,którzy mają dość reklam i telefonów od sprzedawców przysłowiowych garnków.Niektórzy operatorzy i firmy reklamowe przystąpiły do porozumienia,które może ograniczyć nam uciążliwość reklam. Powstała "Lista Robinsonów". Trzeba po prostu wpisać się na listę umieszczoną na niżej wymienionej stronie:
http://www.listarobinsonow.pl

Może pomoże,spróbuję :)
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15207
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:42

Postprzez Lamika » czwartek, 9 kwietnia 2015, 22:46

Emen, próbuj ;) Chociaż równie dobrze może to być sosób wyciągnięcia danych. Zwłaszcza, że nazwa jest niepokojąca: Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego a nie jakaś np. Liga Obrońców przed Agresywnym Marketingiem. Byłabym ostrożna.
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23215
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pożyteczne linki i informacje

Postprzez emen5 » piątek, 10 kwietnia 2015, 19:39

Lamiko,temu przedsięwzięciu patronuje dział biznesowo-finansowy Gazety.Zarejestrowałam się rano.Może to przypadek,ale przez cały dzień nie miałam żadnego telefonu i tylko 3 maile. Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego zrzesza te firmy,które szczycą się uczciwym biznesem.Jak ktoś nie chce należeć,to jest podejrzany.I przed takimi nie ma ochrony :(
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15207
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:42

Postprzez Lamika » piątek, 10 kwietnia 2015, 20:36

Emen, dziś też nie miałam żadnych telefonów, a maili też niewiele, nie liczyłam, bo kasuję bez czytania ;)
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23215
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ellen » wtorek, 29 grudnia 2015, 20:42

Avatar użytkownika
Ellen
Administrator
 
Posty: 2406
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:11

Postprzez Ellen » wtorek, 29 grudnia 2015, 20:44

Avatar użytkownika
Ellen
Administrator
 
Posty: 2406
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:11

Re: Pożyteczne linki i informacje

Postprzez emen5 » niedziela, 24 stycznia 2016, 20:35

Zastanawiałam się,gdzie zamieścić to pytanie,ale tu chyba będzie najlepiej,bo może i innym się przyda.
Napiszcie,gdzie w internecie kupujecie karmę dla ptaków.Ja do tej pory kupowałam w "Złotej Rybce" i nawet polecałam tą firmę.Ale ostatnio coś się z nimi stało złego.Kupiłam słonecznik, karmę dla dzikich ptaków i kule. Ponieważ do limitu wagi brakowało 2 kg,zamówiłam jeszcze te 2 kg karmy luzem dla sąsiadki,bo była taka możliwość. Kule i karmę luzem spakowali tak niestarannie,że karma się wysapała do pudełka a kule poobijały. Zadzwoniłam z reklamacją. Zgłosiła się kobieta,która powiedziała,ze jest właścicielką (dotąd był mężczyzna,którego nazwisko jest w nazwie) i zrobiła mi awanturę. Nawet nie chciała wysłuchać o co mi chodzi,tylko się darła,że ona nie będzie mi dzielić worka na porcje (sic!). Nie lubię jak mi ktoś robi łaskę za moje własne pieniądze i dlatego chce zmienić firmę.
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15207
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:42

Re: Pożyteczne linki i informacje

Postprzez Apollo » niedziela, 24 stycznia 2016, 21:03

Emen - polecam "Gospodarstwo u Rudego" (na allegro: xilo7106, http://allegro.pl/bogata-zimowa-karma-d ... 00674.html)
Parę worków kupiłem również w Złotej Rybce - i byłem z tego sklepu zadowolony.
Nie polecam natomiast karmy ze sklepu "TaniPupil" - na początku było dobrze, ale w kolejnych workach znaczna część objętości okazała się jakąś sieczką.
Apollo
Administrator
 
Posty: 3726
Dołączył(a): poniedziałek, 5 maja 2014, 23:20

Re: Pożyteczne linki i informacje

Postprzez Jola » niedziela, 24 stycznia 2016, 21:26

Emen a ja jak zwykle polecam na zieleniak na Krakowiaków i na wagę i w workach i duży wybór.Masz bliżej niż ja,tylko to do domu zanieść trzeba :?
Obrazek
Avatar użytkownika
Jola
 
Posty: 15231
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 00:23

Re: Pożyteczne linki i informacje

Postprzez 78 » poniedziałek, 25 stycznia 2016, 18:06

Dla tych,którzy mają dość płatnej telewizji > Telewizjada
Avatar użytkownika
78
 
Posty: 10376
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 18:59

Następna strona

Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość