01 maja - środa

Moderator: Lamika

01 maja - środa

Postprzez Lamika » środa, 1 maja 2013, 17:53

Dzień dobry :D
Zawiodły mnie dzisiaj ptaszki, oj zawiodły :twisted: Wybrałam się na Powązki, kawałek mam do przejścia, ludzi niedużo. Idę, a tu metr ode mnie sójka sobie chodzi, zatrzymałam się, nie uciekała. Zaraz potem kilka metrów ode mnie kos na gałęzi, potem szpak, po pniu na wyciągnięcie ręki - kowalik. I mówię ja do tych niecnot: Poczekajcie tu na mnie, jak wracać będę, bo ręce mam teraz zajęte, zdjęcia nie mam jak zrobić, ale aparat mam, a jakże. Zgodziły się chyba, że teraz nijak zdjęć im zrobić nie mogę. Poszłam dalej, posprzątałam, znicze zapaliłam, wracam tą samą drogą, ręce wolne i rozglądam się, gdzie one. A tu ani jednego marnego ptaszka nie widać, postałam, porozglądałam się i nic. I tak bez żadnego zdjęcia do domu pojechałam. :mrgreen:
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23387
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 22:28
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Alicja » środa, 1 maja 2013, 18:26

Lamiko :D to przykre :( ale nie martw się :) innym razem, w innym miejscu, ptaszki same będą Ci wpadać w kadr.
P o z d r a w i a m
Obrazek
Avatar użytkownika
Alicja
 
Posty: 24336
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: 01 maja - środa

Postprzez emen5 » środa, 1 maja 2013, 18:37

Lamika napisała:
Zgodziły się chyba, że teraz nijak zdjęć im zrobić nie mogę.

Ale nie obiecały,że będą czekać ;)
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15308
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 08:42

Re: 01 maja - środa

Postprzez Ciuciek » środa, 1 maja 2013, 23:08

Pamiętny pierwszego maja - wielka FC BARCELONA legnie w gruzach :lol: ależ się cieszę :P
Avatar użytkownika
Ciuciek
 
Posty: 2654
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 01:21


Powrót do Kartki z kalendarza/Powitalnia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości