Ach ten Duduś

Moderator: Lamika

Postprzez Ellen » niedziela, 4 sierpnia 2013, 22:23

Koty to zwierzęta nocne ( podobno ) , więc zachowanie Dudusia jest całkiem prawidłowe :D Poza tym w ciągu dnia jest tak upalnie , że nie da się normalnie funkcjonować i Duduś o tym wie . :lol:
Co do tupania to znam ten ból ..... Nawet małe kociaki tupią bardzo głośno . :) Zawsze mnie to zastanawiało , że tak delikatne , zwinne zwierzątko , w dodatku posiadające owłosione od spodu łapy , potrafi tak głośno tupać . :mrgreen:
Mina Dudusia na ostatnich fotkach - BEZCENNA , :lol:
Pogłaszcz go ode mnie , proszę :D
Avatar użytkownika
Ellen
Administrator
 
Posty: 2406
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 22:11

Re: Ach ten Duduś

Postprzez Jola » niedziela, 4 sierpnia 2013, 22:37

78 :D Nie marudż tylko zainstaluj furtke magnetyczną! Do czego to podobne żeby pełnoletni kot był ciągle monitorowany :mrgreen: Głaskanko poproszę,może byc nocne :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
Jola
 
Posty: 15231
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 01:23

Postprzez Lamika » niedziela, 4 sierpnia 2013, 22:48

Dudusiu, po to masz obsługę, żeby spełniała twoje zachcianki. Chcesz wchodzić i wychodzić nocą, to tup głośno na schodach i miaucz głośno :mrgreen:
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23384
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 22:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ach ten Duduś

Postprzez 78 » niedziela, 22 grudnia 2013, 17:56

Dawno nie było Dudusia,ale napraszał się,bo chce coś powiedzieć Maćkowi.A niech gada!

- Zobacz Maćku jak można sobie ich wytresować.Widzisz ten piękny kawałek schabu? Wystarczy trochę nad nim posiedzieć (poprzeszkadzać),zrobić nieszczęśliwą minę i już dają się zwieść.W ruch idzie nóż i dostaję spory kawałek smakołyku.
A z okazji zbliżających się świąt,życzę ci nie jakiś tam myszy (podobno są paskudne w smaku),ale smacznej rybki,szyneczki i pasztetu.No i nie gadaj o północy,bo cię zaprowadzą do kociego psychiatry. Siema na razie.Duduś.

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
78
 
Posty: 10587
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 19:59

Postprzez Alicja » niedziela, 22 grudnia 2013, 19:36

Och, jakie Duduś ma smutne oczka ;) pewnie wie, że przyjdzie mu dłużej poczekać, aż się spełnią jego przedświąteczne życzenia :mrgreen:
P o z d r a w i a m
Obrazek
Avatar użytkownika
Alicja
 
Posty: 24330
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Ellen » poniedziałek, 23 grudnia 2013, 12:40

Wiem,wiem Dudusiu i mam opanowane przeszkadzanie , żałosne minki i te sprawy.... Ale wiesz, matka jest nieugięta. :( Przez tego kretyna co to jest w moim wewnętrznym kocie jestem na diecie nerkowej i dostaję chrupy o nazwie Renal. I matka pilnuje,żebym nic innego nie zjadł . :( Chyba,że taka z niej pazera i wszystko chce zagarnąć dla siebie a o tym kretynie to tylko takie pjepszenie :twisted: Dzięki za rady Duduś :D Fajny kumpel z ciebie. :D Maciek .
Avatar użytkownika
Ellen
Administrator
 
Posty: 2406
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 22:11

Postprzez Lamika » poniedziałek, 23 grudnia 2013, 13:50

Biedny Dudusiu, kazali ci pilnować zamarzniętego schabu ? Naczekasz ty się, kocino, zanim nada się na koci ząb ;)
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23384
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 22:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ach ten Duduś

Postprzez Fili » niedziela, 29 grudnia 2013, 21:47

Chyba do tej pory schab już rozmrożony i zjedzony :) Myślę, że Duduś też dostał kawałek? tak ładnie prosił smutnymi oczkami :)
Fili
 
Posty: 2372
Dołączył(a): piątek, 27 lipca 2012, 09:31

Postprzez Lamika » niedziela, 25 maja 2014, 18:32

Dudusiu, mam nadzieję, że jesteś mądrym kotkiem i nie przyjdzie ci do głowy spacerować po zewnętrznym parapecie :?: Na twoim miejscu upomniałabym się o siatkę zabezpieczającą w oknie. No i mimo upływu lat wciąż pięknie wyglądasz :D
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23384
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 22:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ach ten Duduś

Postprzez emen5 » niedziela, 25 maja 2014, 18:37

Wszyscy zachwycają się Dudusiem,ale nikt nie pomyślał o pieszczotach ;) Proszę o porcję drapania i głaskania dla Dudusia :)
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15304
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 08:42

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wszystkie zwierzęta małe i duże, czyli nasi pupile

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości