Owczarki Liska

Moderator: Lamika

Postprzez Alicja » niedziela, 4 maja 2014, 15:04

Lisku :D cieszę się, że pieski trafiły do Ciebie i że u Ciebie znalazły prawdziwy, pełen miłości dom :D Czy nadałeś im imiona :?:
P o z d r a w i a m
Obrazek
Avatar użytkownika
Alicja
 
Posty: 24118
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 12:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Owczarki Liska

Postprzez emen5 » niedziela, 4 maja 2014, 15:14

Lisku :) Psy miały dużo szczęścia,że po dramatycznych przeżyciach trafiły do Ciebie :) Mój Lord też był nieufny i bał się wszystkich ludzi.Resocjalizacja zajęła mi ponad rok.Było łatwiej,bo to był szczeniak półroczny.Życzę sukcesów w przywracaniu zaufania i "prostowaniu" charakterów.Na pewno się uda :D
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15209
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:42

Postprzez Lamika » niedziela, 4 maja 2014, 15:24

Lisku :) Zawsze poprawia mi się humor, kiedy dowiaduję się o zwierzakach, które po przykrych przejściach znajdują dobry, przyjazny dom :D Odpłacą się z nawiązką, kiedy się przekonają, że są bezpieczne i szanowane :)Widać, że sunia to wulkan energii, a i ten nieufny psiak też widać, że już umie się bawić, a przy koleżance łatwiej się zresocjalizuje :D
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23219
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Owczarki Liska

Postprzez Jola » poniedziałek, 5 maja 2014, 20:40

Lisku :D Zawsze chyle czoła przed ludźmi z wielkim sercem i chęcia pomagania biednym zwierzakom,a dwa psy na raz? :o BRAWO!!!BRAWO!!!BRAWO!!! :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Jola
 
Posty: 15231
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 00:23

Re: Owczarki Liska

Postprzez Ellen » wtorek, 6 maja 2014, 21:57

Lisku :D Przepiękne te Twoje owczarki :D I widać,że szczęśliwe :D Zwierzęta po przejściach potrafią docenić dom i troskę, więc owczarkową miłość masz gwarantowaną :D Miło się czyta wiadomości o przygarniętych biedach. :) Brawo :!: :D
Avatar użytkownika
Ellen
Administrator
 
Posty: 2406
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:11

Poprzednia strona

Powrót do Wszystkie zwierzęta małe i duże, czyli nasi pupile

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości