Maciej Gawędziarz - dla przyjaciół Maciek :)

Moderator: Lamika

Re: Maciej Gawędziarz - dla przyjaciół Maciek :)

Postprzez emen5 » niedziela, 15 grudnia 2013, 17:39

Maćku,musisz koniecznie wziąć się za wychowywanie tego młodziaka :!: ;) :lol:
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15304
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 08:42

Re: Maciej Gawędziarz - dla przyjaciół Maciek :)

Postprzez 78 » niedziela, 15 grudnia 2013, 19:19

Psy to wiadomo,fjubździu w głowie i wiatr pod ogonem.My koty jesteśmy bardziej stateczne.No,może czasem coś tam zmalujemy,ale bardziej dystyngowanie.Duduś.
Avatar użytkownika
78
 
Posty: 10587
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 19:59

Postprzez Alicja » niedziela, 15 grudnia 2013, 20:58

A to ci historia :!: Jakby Pani Matka nie była wyrozumiała, to Jaśnie Pan Ambasador noc by spędził na dworzu :lol:
Ostatnio edytowano niedziela, 15 grudnia 2013, 22:58 przez Alicja, łącznie edytowano 1 raz
P o z d r a w i a m
Obrazek
Avatar użytkownika
Alicja
 
Posty: 24330
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maciej Gawędziarz - dla przyjaciół Maciek :)

Postprzez Fili » niedziela, 15 grudnia 2013, 22:48

Wyobrażam sobie Panią Matkę z tą miską na głowie :) mokra głowa, mokra poduszka :) Oj, narobiło się, narobiło.... Maćku, pilnuj tego młokosa, żeby za bardzo nie rozrabiał :)
Fili
 
Posty: 2372
Dołączył(a): piątek, 27 lipca 2012, 09:31

Postprzez Ellen » poniedziałek, 30 grudnia 2013, 10:28

Wreszcie skończyło się to całe zamieszanie nazywane przez człowieki świętami i można spokojnie odpoczywać. ;) Swoim kocim rozumkiem nie ogarniam tego zupełnie. Po co to całe sprzątanie, gotowanie i kupowanie tylu niepotrzebnych kotu rzeczy. Rozumiem rybka, mięsko,ale po co komu jakaś śmierdząca kapusta , słone śledzie ... o maku nie wspomnę . ;) Po to tylko żeby człowieki siedziały całymi dniami przy stole i objadały się tymi świństwami ? Zamiast tego mogła matka nakupić kocich chrup . ;)
Przynajmniej nie narzekałaby,że ubrania cosik ciasne się zrobiły. Zupełnie tego nie rozumiem. :roll: Ja jem chrupy i cały czas swobodnie czuję się w swoim futrze. Widać ta śmierdząca kapusta i całe to świąteczne jedzenie jest niezdrowe, no. :twisted:

Obrazek
Avatar użytkownika
Ellen
Administrator
 
Posty: 2406
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 22:11

Postprzez Alicja » poniedziałek, 30 grudnia 2013, 17:14

Maciek :D widocznie to wszystko przez to, że człowieki nie mają kociego rozumu :twisted: cała nadzieja zatem w Tobie, siadaj i ucz a może człowieki zmądrzeją :lol:
P o z d r a w i a m
Obrazek
Avatar użytkownika
Alicja
 
Posty: 24330
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maciej Gawędziarz - dla przyjaciół Maciek :)

Postprzez 78 » poniedziałek, 30 grudnia 2013, 18:35

Siema Maciek.Ja to odbieram zupełnie inaczej.Jak już się ci moi najedzą i ułożą wygodnie w fotelu,z nogami na pufie,wtedy ja zajmuję z góry upatrzoną pozycję.Kładę się na ich brzuchach.Nawet im się nie chce palcem kiwnąć,żeby mnie wygonić.I tym sposobem zamieniłem ich w materace dla kota. :mrgreen: Duduś.
Avatar użytkownika
78
 
Posty: 10587
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 19:59

Postprzez Ellen » wtorek, 31 grudnia 2013, 23:40

Obrazek

Wszyscy dziś składają sobie życzenia,ja też chcę życzyć Wam szczęśliwego roku 2014. :D Życzę Wam Człowieki pełnych portfeli coby nie zabrakło na chrupy dla zwierzaków , dużo zdrowia i cierpliwości abyście godnie znosili psikusy Waszych pupili. :D Waszym zwierzakom życzę by ich życie upływało na samej zabawie i przy pełnej misce a swojemu kumplowi Dudusiowi flaszeczki świeżutkiego mleczka. :D
Avatar użytkownika
Ellen
Administrator
 
Posty: 2406
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 22:11

Postprzez Alicja » wtorek, 31 grudnia 2013, 23:51

Piękne życzenia, Maćku :!: Tobie i Twoim kumplom życzę w nadchodzącym roku pełnych brzuszków, ciepłych łóżeczek i czułych rąk, które będą was nieustannie głaskać :D
P o z d r a w i a m
Obrazek
Avatar użytkownika
Alicja
 
Posty: 24330
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maciej Gawędziarz - dla przyjaciół Maciek :)

Postprzez Jola » środa, 1 stycznia 2014, 02:29

Maciuś :D Dziękuję za życzenia a Tobie życzę fajnych kumpli do zabawy,miseczki zawsze pełnej strawy,rączek chętnych do głaskania i mięciutkich miejsc do spania :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Jola
 
Posty: 15231
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 01:23

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wszystkie zwierzęta małe i duże, czyli nasi pupile

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości