Maciej Gawędziarz - dla przyjaciół Maciek :)

Moderator: Lamika

Re: Maciej Gawędziarz - dla przyjaciół Maciek :)

Postprzez Jola » czwartek, 12 grudnia 2013, 00:09

Maciusiu :D Masz rację ,nie łykaj :lol: Musisz się zaopatrzyć w torbę z dobrym zamkiem,wtedy Ci Rudy nie zabierze i będziesz sie mógł delektować w jakimś ustronnym miejscu ;) :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
Jola
 
Posty: 15231
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 01:23

Postprzez Alicja » czwartek, 12 grudnia 2013, 19:19

Maćku, będzie jeszcze lepiej, gdy namówisz Panią Matkę, by upiekła całego kurczaka tylko dla Ciebie :lol:
P o z d r a w i a m
Obrazek
Avatar użytkownika
Alicja
 
Posty: 24327
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maciej Gawędziarz - dla przyjaciół Maciek :)

Postprzez 78 » czwartek, 12 grudnia 2013, 21:45

Siema Maćku.Tak,życie to dżungla,silniejszy zwycięża.Jak nie możesz być silniejszy,to bądź sprytniejszy.Na pewno znajdziesz sposób na Rudego.Zresztą sam wiesz,że rude są wredne,to uważaj.Ja przynajmniej mam całe mieszkanie dla siebie.Oczywiście pozwalam im czasem usiąść na fotelu,ale tylko wtedy gdy sam śpię na łóżku.Dwie michy z żarciem mają być stale pełne,jak nie to zaczynam miauczeć i już lecą.W każdym razie ucz się szybko sztuki przetrwania. Duduś.
Avatar użytkownika
78
 
Posty: 10586
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 19:59

Re: Maciej Gawędziarz - dla przyjaciół Maciek :)

Postprzez Ellen » czwartek, 12 grudnia 2013, 22:11

Ejno , Duduś ja z natury jestem sprytny i radzę sobie z Rudym. Kilka razy naprałem go po pysku i teraz już wie kto w domu rządzi 8-) U nas też cały czas stoją miski pełne chrup , ale ten kurczaczek ..... No do dziś nie mogę sobie darować. Rudy mi powiedział,że zabrał tego kurczaka z dbałości o moje zdrowie. Nie chciał , żeby ten kretyn co go mam w środku obudził się i zaczął rosnąć w moim wewnętrznym kocie. Ale ja mu jakoś nie bardzo wierzę . ;)
Avatar użytkownika
Ellen
Administrator
 
Posty: 2406
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 22:11

Re: Maciej Gawędziarz - dla przyjaciół Maciek :)

Postprzez 78 » czwartek, 12 grudnia 2013, 22:19

Ale ci zasunął farmazona! :lol: Mówię ci,musisz się jeszcze dużo nauczyć.
Avatar użytkownika
78
 
Posty: 10586
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 19:59

Re: Maciej Gawędziarz - dla przyjaciół Maciek :)

Postprzez Fili » sobota, 14 grudnia 2013, 11:04

Maćku, dzięki Twoim gawędom poznałeś Dudusia.....teraz sobie razem pogawędzicie :)
A kurczaczka jeszcze zjesz.....Pani Matka da Ci najlepszy kąsek i będzie pilnować, żeby Ci nikt nie zabrał :)
Fili
 
Posty: 2372
Dołączył(a): piątek, 27 lipca 2012, 09:31

Postprzez Ellen » niedziela, 15 grudnia 2013, 14:57

I znowu afera na skalę międzynarodową w naszym domu. ;) Po prostu nocny terror w wykonaniu pewnego afgańczyka. ;) Na szczęście tym razem nie jest na bjednego koteczka . :twisted: Otóż matka dbając o to ,żebyśmy mieli zawsze świeżą wodę dla kotów ustawiła ją na górnych piętrach a dla psów na dolnych. One mają takie dwie miednice plastikowe, regularnie uzupełniane. :) Ale do rzeczy ... Poszła matka wczoraj grzecznie spać ( upewniwszy się,że wodopój pełny) a my razem z nią. Smarkacz nie chciał spać , tylko kombinował jak pies pod górę . Najpierw poskakał se po matce , potem próbował zabrać jej poduszkę a na koniec przytargał tę miednicę z wodą i położył matce na głowie. Na nieszczęście miednica nie była pusta . :twisted: Oj działo się , działo 8-) Matka zerwała się z wrzaskiem na równe nogi , pierzaki słysząc wrzask też zaczęły drzeć dzioby , normalnie Sodomia i Gomoria . :mrgreen:

Obrazek
Avatar użytkownika
Ellen
Administrator
 
Posty: 2406
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 22:11

Postprzez Lamika » niedziela, 15 grudnia 2013, 15:02

Ale się działo :lol: Szczęście w nieszczęściu, że nie leżałeś wtedy, Maciusiu, Matce na głowie. Byłbyś cały mokry :mrgreen:
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23384
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 22:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maciej Gawędziarz - dla przyjaciół Maciek :)

Postprzez Jola » niedziela, 15 grudnia 2013, 15:18

Maciusiu :D Ale tym razem Ty byłes grzeczny,a afgańczyk niech się martwi jak przeprosic Matkę. :mrgreen: A pogoda na pranko niedobra :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
Jola
 
Posty: 15231
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 01:23

Re: Maciej Gawędziarz - dla przyjaciół Maciek :)

Postprzez DługiMarek » niedziela, 15 grudnia 2013, 17:05

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
DługiMarek
 
Posty: 893
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 06:47

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wszystkie zwierzęta małe i duże, czyli nasi pupile

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości