Maciej Gawędziarz - dla przyjaciół Maciek :)

Moderator: Lamika

Re: Maciej Gawędziarz - dla przyjaciół Maciek :)

Postprzez Ellen » niedziela, 6 kwietnia 2014, 17:14

Uprzejmie donoszę, że matka otworzyła sklep monopolowy czy jakąś inną melinę i na dodatek weszła w konszachty z Rozalińskim Gangiem .Na razie wybór alkoholi jest niewielki, Brandy i Bimber. Ten bimber to matka chyba sama pędzi bo na własne uszy słyszałem, że będzie gotowy na sprzedaż dopiero w lipcu . I to brandy też chyba sama robi bo też musi z nim czekać do lipca. Czegoś tylko tu nie rozumiem .... Rudy mówi,że pędzenie jest nielegalne a przecież wyraźnie słyszałem,że matka ma licencję na pędzenie alkoholu , no. :D

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Ellen
Administrator
 
Posty: 2406
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:11

Re: Maciej Gawędziarz - dla przyjaciół Maciek :)

Postprzez emen5 » niedziela, 6 kwietnia 2014, 17:33

Maćku,biedny teraz będziesz,jak ci maluchy zaczną wrzeszczeć nad głową :o I gdzie Ty się bidaku wyśpisz jeżeli łóżko zajęte :?:
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15209
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:42

Re: Maciej Gawędziarz - dla przyjaciół Maciek :)

Postprzez Ellen » niedziela, 6 kwietnia 2014, 17:40

Ciociu Emen :D Matka nie sypia z flaszkami,więc o swoją łóżkową miejscówkę jestem spokojny :mrgreen: Brandy i Bimber mają swoje miejsce :D
Avatar użytkownika
Ellen
Administrator
 
Posty: 2406
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:11

Re: Maciej Gawędziarz - dla przyjaciół Maciek :)

Postprzez Maciek » niedziela, 6 kwietnia 2014, 17:50

Ellen napisał(a): Rudy mówi,że pędzenie jest nielegalne a przecież wyraźnie słyszałem,że matka ma licencję na pędzenie alkoholu , no. :D



Matka to mówi co jej pasuje, taką licencję to se można kupić na bazarku :mrgreen: Może czegoś nie zrozumiałeś, ale lepiej uważaj, to może być śmierdząca sprawa ;)
Avatar użytkownika
Maciek
 
Posty: 2930
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 06:54
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Alicja » niedziela, 6 kwietnia 2014, 18:08

Oj, widzę, że Rozaliński Gang rośnie w siłę :twisted: a Matka pewnie już zbiera zamówienia na dostawę Wysokoprocentowców :?:
P o z d r a w i a m
Obrazek
Avatar użytkownika
Alicja
 
Posty: 24119
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 12:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Maciej Gawędziarz - dla przyjaciół Maciek :)

Postprzez Ellen » niedziela, 6 kwietnia 2014, 18:46

Tak Ciociu Alicjo :D Matka już zbiera zamówienia na Flaszki :lol: A ja to chyba zostanę ojcem krzesnym ,c'nie :?: :mrgreen:
Wujku Kubku :D Nie mamy bazaru w okolicy :P ...... Czyli Rudy ma rację,że pędzenie bimbru jest nielegalne :?: A już mu chciałem skoczyć do oczu,że matkę szkaluje :twisted:
Avatar użytkownika
Ellen
Administrator
 
Posty: 2406
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:11

Re: Maciej Gawędziarz - dla przyjaciół Maciek :)

Postprzez 78 » niedziela, 6 kwietnia 2014, 19:10

Siema Maciek.Ty tak za głośno nie krzycz o tym procederze,bo jak psy usłyszą to zaraz przylecą i nie będą merdać ogonami.Wiesz,najlepszy interes to cichy interes.A jakbyś potrzebował takie kolorowe papierowe paski,coś jak ten aktor,co grał Zorro,to powiedz tylko słowo.Ma się jeszcze trochę tych znajomości.Duduś.
Avatar użytkownika
78
 
Posty: 10388
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 18:59

Re: Maciej Gawędziarz - dla przyjaciół Maciek :)

Postprzez Ellen » niedziela, 6 kwietnia 2014, 20:01

Cześć Dudek . Psów się nie boję bo na miejscu mam obstawę trzech :mrgreen: Kolorowe paseczki bardzo chętnie przyjmę , matka o tym nie pomyślała . Mało tego , jeszcze postanowiła trawkę i jakieś inne zioło w domu hodować .Niby to dla nas,ale kto ją tam wie :?: :twisted:
Avatar użytkownika
Ellen
Administrator
 
Posty: 2406
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:11

Re: Maciej Gawędziarz - dla przyjaciół Maciek :)

Postprzez Jola » niedziela, 6 kwietnia 2014, 21:15

Maciusiu :D Coraz bardziej to wszystko podejrzane sie staje-alkohol,zioła i jeszcze do tego nieletni bardzo :roll: Ja nie wiem czy w jakis nałóg nie wpadniesz ;) :D A jak maluszki będą głosno krzyczec to pogłaskaj je po brzuszkach wtedy zamilkną-chyba :mrgreen:
Obrazek
Avatar użytkownika
Jola
 
Posty: 15231
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 00:23

Re: Maciej Gawędziarz - dla przyjaciół Maciek :)

Postprzez Ellen » poniedziałek, 7 kwietnia 2014, 05:58

Jola napisał(a):Maciusiu :D Coraz bardziej to wszystko podejrzane sie staje-alkohol,zioła i jeszcze do tego nieletni bardzo :roll: Ja nie wiem czy w jakis nałóg nie wpadniesz ;) :D A jak maluszki będą głosno krzyczec to pogłaskaj je po brzuszkach wtedy zamilkną-chyba :mrgreen:


Ciociu Jolu :D od głaskania jest matka , ja nawet nie mam dostępu do maluchów :( Wiem,że są ,ale ich nie widziałem i nie słyszałem. :D
Avatar użytkownika
Ellen
Administrator
 
Posty: 2406
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wszystkie zwierzęta małe i duże, czyli nasi pupile

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości