Przedstawiam Kubę

Moderator: Lamika

Postprzez Alicja » czwartek, 19 września 2013, 23:21

Śliczny biały kotek z zielonymi oczkami i fantastycznym rudym ogonkiem :D Witaj Kubuś w cudownym domku Lamiki i bądź grzeczny :) poproszę o dłuuugie głaskanko.
P o z d r a w i a m
Obrazek
Avatar użytkownika
Alicja
 
Posty: 24335
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedstawiam Kubę

Postprzez emen5 » czwartek, 19 września 2013, 23:41

Kuba bardzo mi się podoba :D Lamiko,podrap go i pogłaszcz ode mnie na początek znajomości :) Czekam na dalsze zdjęcia i informacje :)
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15308
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 08:42

Postprzez Lamika » piątek, 20 września 2013, 09:54

Z Kubą zapowiada się "szorstka przyjaźń" :mrgreen: Do godziny 5:00 rano spał grzecznie, o świcie wstał i zaczął wrzeszczeć, wskakiwać mi prawie na głowę, skakać na parapet, zeskakiwać itd. Wstałam dać mu coś do zjedzenia na zatkanie pyszczka, trochę zjadł i znów się rozwrzeszczał, co trwa do tej pory. Wiem, o co mu chodzi: chce na balkon. Teraz siedzi na parapecie, a że coraz to przylatują szpaki na dzikie wino to ma jeszcze większą chęć wyjść :roll:
Poza tym z jedną pomniejszą sprawą trafił do kuwety, z drugą niestety trafił na dywan :twisted:
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23387
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 22:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedstawiam Kubę

Postprzez Ciuciek » piątek, 20 września 2013, 11:44

A próbowałaś odwrócić jego uwagę? w przypadku Kota to ciężka sprawa bo te zwierzaki jak upatrzą sobie jeden cel.. to uparcie dążą do realizacji swoich planów...
w takich sytuacjach swojemu kocurowi brzdąkałem jakimiś zabawkami, po jakimś czasie daje się przekonać :lol: ale czasami to trwa, a czasami się znudzi i zażenowany moimi staraniami - zasypia :mrgreen: .

A ile masz kuwet? Ja swojemu na początku zaproponowałem jedną, ale z czasem zaczął podsikiwać pod umywalką w łazience.. więc postawiłem mu tam drugą :lol: i od tamtej pory ma dwie i trafia :!: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Ciuciek
 
Posty: 2654
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 01:21

Re: Przedstawiam Kubę

Postprzez 78 » piątek, 20 września 2013, 13:01

Zawsze wiedziałem,że Lamika i zwierzęta to jedno.Cóż mogę powiedzieć? Witaj Kuba na forum,ciesz się z dobrej pani i zachowuj się.
Avatar użytkownika
78
 
Posty: 10590
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 19:59

Re: Przedstawiam Kubę

Postprzez emen5 » piątek, 20 września 2013, 19:05

Lamiko :) Postrasz Kubę Lordem :lol:
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15308
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 08:42

Kotek demolka ;)

Postprzez Lamika » piątek, 20 września 2013, 19:31

Emen :) Chyba trzeba będzie Lorda zaprosić, żeby nauczył Kubę manier :lol:
Dziś musiałam go zostawić na kilka godzin - zamknęłam kota w przedpokoju + łazienka. Po powrocie zastałam totalny bałagan, co się dało strącić i przewrócić, to było strącone i przewrócone :mrgreen: Tylko kota nie mogłam znaleźć. Okazało się, że usnął... w kuwecie :lol: Wyprosiłam z kuwety, dałam coś na ząb i poszedł spać. Śpi do tej pory, pewnie nad ranem zacznie bal :mrgreen:
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23387
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 22:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedstawiam Kubę

Postprzez Mirtusz » piątek, 20 września 2013, 19:40

Wyłazi z niego to szelmowskie spojrzenie :lol:
Ostatnio edytowano piątek, 20 września 2013, 19:47 przez Mirtusz, łącznie edytowano 1 raz
Arkę zbudowali amatorzy, Titanica fachowcy.
Avatar użytkownika
Mirtusz
 
Posty: 5175
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 16:46

Postprzez Alicja » piątek, 20 września 2013, 19:47

Współczuję Ci Lamiko ale dwa dni, to za mało czasu na dotarcie. Mam nadzieję, że kocina nauczy się odreagowywać swój stres w sympatyczniejszy sposób i że przyzwyczai się do innego niż przedtem, rozkładu dnia :) Może jakieś zabawki albo gryzaczki pomogły by Kubie przetrwać okres samotności :?:
P o z d r a w i a m
Obrazek
Avatar użytkownika
Alicja
 
Posty: 24335
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 13:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przedstawiam Kubę

Postprzez emen5 » piątek, 20 września 2013, 20:11

Lamiko :) Weź drugiego kota :lol: Śmieję się,ale on faktycznie był przyzwyczajony do dużego stada i teraz się nudzi :roll:
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15308
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 08:42

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wszystkie zwierzęta małe i duże, czyli nasi pupile

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości