Dlaczego nas tak mało

Moderator: Lamika

Dlaczego nas tak mało

Postprzez Maciek » wtorek, 7 sierpnia 2012, 20:23

Zarejestrowanych w chwili obecnej 37 użytkowników. Piszących, może 10 osób. Inaczej to sobie wyobrażałem :|
Dla mnie to trochę dziwne :|
Avatar użytkownika
Maciek
 
Posty: 2930
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:54
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Lamika » wtorek, 7 sierpnia 2012, 20:27

Oto i cały dawny Kubek ;) Nie ma jak ponarzekać :mrgreen: Kubeczku, zauważ, że są wakacje i urlopy.
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23387
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 22:28
Lokalizacja: Warszawa

Re:

Postprzez Maciek » wtorek, 7 sierpnia 2012, 20:31

Lamika napisał(a):Oto i cały dawny Kubek ;) Nie ma jak ponarzekać :mrgreen: Kubeczku, zauważ, że są wakacje i urlopy.

Za bardzo w to nie wierzę. Wszyscy nagle maja urlopy, wakacje. Zobaczymy co będzie dalej :|
Avatar użytkownika
Maciek
 
Posty: 2930
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:54
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Dlaczego nas tak mało

Postprzez Kawusia » wtorek, 7 sierpnia 2012, 20:48

Kubek, może będzie nas więcej a może nie, ale czy Ci to w czymś przeszkadza? Jakby nawet ci co są nagle w jednej chwili zaczęli klikać na boksiku , to nie wiem jak to by wyglądało.... czy byśmy "ogarnęli" o co chodzi?, kto komu odpowiada? :mrgreen:
Kocham moje miasto
Obrazek
Avatar użytkownika
Kawusia
 
Posty: 3550
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 18:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dlaczego nas tak mało

Postprzez Maciek » wtorek, 7 sierpnia 2012, 20:52

Kawusia napisał(a):Kubek, może będzie nas więcej a może nie, ale czy Ci to w czymś przeszkadza? Jakby nawet ci co są nagle w jednej chwili zaczęli klikać na boksiku , to nie wiem jak to by wyglądało.... :mrgreen:


Kawusiu, mnie to nie przeszkadza, ale byłoby ciekawiej, więcej obserwacji, zdjęć, dyskusji. Mnie nie chodzi o klikanie na boksiku ;)
Avatar użytkownika
Maciek
 
Posty: 2930
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:54
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Dlaczego nas tak mało

Postprzez Beata » wtorek, 7 sierpnia 2012, 20:57

Kubek, na wszystkich forach wakacyjnie życie zamiera, piszą nieliczni. Jak zaczną ludzie robić jesienno-zimowe porządki w komputerach, to forumowe życie nabierze tempa :mrgreen:
Życzliwość jest przyjemna.
Władysław Bartoszewski
Avatar użytkownika
Beata
 
Posty: 20
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 08:30
Lokalizacja: lubuskie

Re: Dlaczego nas tak mało

Postprzez Kawusia » wtorek, 7 sierpnia 2012, 21:01

Kubeczku, będzie jeszcze tyle postów i fotek, że może się okazać, że Admin powie: stop , nie wklejajcie tyle zdjęć :lol:
Kocham moje miasto
Obrazek
Avatar użytkownika
Kawusia
 
Posty: 3550
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 18:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dlaczego nas tak mało

Postprzez Wędrowiec » wtorek, 7 sierpnia 2012, 22:10

Na forum jest mały ruch, bo to taka pora roku. Na innych forach, nawet bardzo uczęszczanych i istniejących od wielu lat, też panuje letnie lenistwo. Jestem na forum codziennie, ale nie mam czasu lub sił na wklejanie zdjęć i pisanie. Czytam, ale nie loguję się. Nie wiem dlaczego :|
Dla mnie sporym problemem jest nawigacja na stronie. W pracy, gdziem mam windows XP widzę małą, zgrabną stronę z ryczyoknem pokazującym ostatnich kilkanaście wypowiedzi. Wcześniejsze mozna czytać przewijając go w górę. W domu jest tragicznie. Windows 7 i ... ryczyokno rozwrzeszczane, rozkrzyczane - widzę WSZYSTKIE :!: wypowiedzi z ostatnich trzech dni. Kółko myszy i lewy pasek rozgrzane są do czerwoności od przewijania strony :)
Kubku, nie martw się. Ty bywasz na działce, inni forumowicze mają urlopy czy inne obowiązki. Poza tym, po pierwszej eforii spowodowanej zmianami przychodzi rodzaj wyciszenie, czy marazmu, potem osiągnięny miły stan stabilizacji :)
Avatar użytkownika
Wędrowiec
 
Posty: 384
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:21

Re: Dlaczego nas tak mało

Postprzez emen5 » wtorek, 7 sierpnia 2012, 22:26

Kubku :) Weź jeszcze pod uwagę fakt,że teraz jest w zasadzie martwy ptasi sezon. Gniazdka już puste a karmniki jeszcze nie uruchomione :)
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15308
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 08:42

Re: Dlaczego nas tak mało

Postprzez Ciuciek » wtorek, 7 sierpnia 2012, 23:26

Sam nie mam teraz czasu dużo- mam szalony Sierpień :P a w Lipcu byłem przecież 24h na dobę, taki okres :lol: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Ciuciek
 
Posty: 2654
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 01:21

Następna strona

Powrót do Bo w jedności siła

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość