To już 5 lat !!!

Moderator: Lamika

To już 5 lat !!!

Postprzez Lamika » piątek, 14 lipca 2017, 18:18

Obrazek
Kochani !!!
Nie wiadomo kiedy, ale wiadomo jak minęło pięć lat istnienia naszego forum. A minęło w przyjaznej atmosferze, w gronie świetnych osób, które ożywiają forum wciąż od nowa wspaniałymi zdjęciami i mądrymi, wartościowymi postami. Niektórzy w ciągu tych lat się wykruszyli, bywają rzadziej albo wcale, ale zawsze jest nadzieja, że się jeszcze odnajdą. A najważniejsze, że jest grupa osób, które bywają często a nawet codziennie. Nie będę ich wymieniać, żeby kogoś przez nieuwagę nie pominąć, ale gorąco im dziękuję.
Życzę nam wszystkim następnych wspólnie spędzonych lat.

Obrazek
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23216
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: To już 5 lat !!!

Postprzez emen5 » piątek, 14 lipca 2017, 19:49

Obrazek
Aż się wierzyć nie chce,że to już pięć lat :roll: :!: Codzienne wizyty na forum tak mi "weszły w krew", że w przypadku braku czasu muszę zajrzeć choć na chwilę :D Pogratulujmy sobie wzajemnie :D Ale przede wszystkim podziękujmy naszej Szefowej - Lamice :D To Ona umożliwia nam przechodzenie suchą nogą przez rafy w rodzaju awarii serwera ;) A jeszcze pilnuje tratwy i przypomina nam o konieczności utrzymania jej w dobrym stanie ;) Lamiko - specjalne podziękowania :D :D :D
Obrazek
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15207
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:42

Postprzez Alicja » piątek, 14 lipca 2017, 21:44

Ja również składam podziękowania Wszystkim Forumowiczom a szczególnie Lamice :D :D :D Bez Niej i bez nas, te 5 lat nie upłynęłoby tak szybko i tak miło. Mam nadzieję, że będziemy się tu spotykać jeszcze długo i będziemy ciągle wnosić do naszego forumkowego życia coś nowego :D
P o z d r a w i a m
Obrazek
Avatar użytkownika
Alicja
 
Posty: 24117
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 12:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: To już 5 lat !!!

Postprzez 78 » sobota, 15 lipca 2017, 11:18

Obrazek

To już piątka przeleciała,
a to jakby wieczność cała.
Ludzie chociaż niezbyt liczni,
ale bardzo sympatyczni.
Taką mamy tutaj modę,
że kochamy wręcz przyrodę.
Ptaki,kwiatki i motyle,
pojawiają się co chwilę.
Czasem także jakiś ssak,
daje nam o sobie znak.
Więc trzymajmy się za ręce,
oby lat tych było więcej.
A że zapał w nas nie znika,
to następna bedzie dycha.
Avatar użytkownika
78
 
Posty: 10381
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 18:59

Re: To już 5 lat !!!

Postprzez Maciek » sobota, 15 lipca 2017, 18:39

Może nie zaglądąm za często, za co przepraszam, ale jestem z Wami od początku. Przedtem znaliśmy się z innego Forum, też było fajnie,ale się zepsuło po śmierci Gosi :( Pamiętamy o Niej.
Dla Wszystkich Adminów, Użytkowników, gratulacje i podziękowania :)
Obysmy sie spotkali za kolejne pięć lat :) Może będzie Nas więcej :?: ;) Trzymajmy się razem Miłośnicy Przyrody :!: :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Maciek
 
Posty: 2930
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 06:54
Lokalizacja: Częstochowa

Re: To już 5 lat !!!

Postprzez Fili » niedziela, 16 lipca 2017, 08:03

Gratulacje Wszystkim :) zwłaszcza Lamice i tym, którzy tu są codziennie i wklejają tyle pięknych przyrodniczych zdjęć :)
Jak szybko minęło te 5 lat Forum :)
Rzadko tu bywam, ale po prostu nie mogę być tak często. Pozdrawiam Wszystkich i życzę następnych "piątek" :)
Fili
 
Posty: 2372
Dołączył(a): piątek, 27 lipca 2012, 08:31

Re: To już 5 lat !!!

Postprzez Kawusia » niedziela, 16 lipca 2017, 15:21

To prawda, tak szybko czas leci ,że trudno uwierzyć w tę naszą piątą rocznicę :D
Forum jest tak żywe dzięki wspaniałym koleżankom i kolegom , którzy swoimi postami, reportażami i fotkami starają się zainteresować wszystkich przyrodą naszego Kraju a także całego świata.
Założycielko ELLEN , adminko LAMIKO...
cieszę się i dziękuję , że mogę być użytkownikiem tego Forum.
Kocham moje miasto
Obrazek
Avatar użytkownika
Kawusia
 
Posty: 3550
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 17:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: To już 5 lat !!!

Postprzez Apollo » niedziela, 16 lipca 2017, 21:54

Wielką wartością tego forum, do którego dołączyłem nieco ponad 3 lata temu (z prośbami o oznaczenie), jest życzliwość naszej społeczności, czego dowodem są także znajomości i kontakty poza forum.
100 lat! ;)
Apollo
Administrator
 
Posty: 3726
Dołączył(a): poniedziałek, 5 maja 2014, 23:20


Powrót do Bo w jedności siła

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość