Pozdrawiam z Krosna :)

Moderator: Lamika

Pozdrawiam z Krosna :)

Postprzez Pusia44 » wtorek, 12 marca 2013, 21:45

Witajcie,
na początku chciałabym się przedstawić, mam na imię Beata, mm 44 l. i do tego forum zachęciła mnie Ellen :) mieszkam w Krośnie, czyli prawie w Bieszczadach, choć bliższy mojemu sercu jest przepiękny Beskid Niski z urokliwymi cerkiewkami połemkowskimi. Z zawodu jestem plastyczką /architektura wnętrz/ ale na co dzień wykonuję zawód florysty, dekoratora i grafika komputerowego :) Kocham zwierzęta, zwłaszcza koty, chętnie pomagam kocim fundacjom, mam kotkę Pusię 12 letnią trikolorkę :) . Bardzo się cieszę, że tu trafiłam, przeglądałam wątki i bardzo mi się podoba różnorodność tematów, widać, że każdy tu może znaleźć coś dla siebie :), serdecznie pozdrawiam z Podkarpacia i zapraszam do Krosna a zwłaszcza latem w przecudowny Beskid Niski :)
Pusia44
 
Posty: 17
Dołączył(a): środa, 6 marca 2013, 17:23

Re: Pozdrawiam z Krosna :)

Postprzez Ciuciek » wtorek, 12 marca 2013, 21:55

Witamy na forum! :D

Kociarzy jest tu wielu a miłośników górskich krajobrazów jeszcze więcej :mrgreen:
Avatar użytkownika
Ciuciek
 
Posty: 2654
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 00:21

Re: Pozdrawiam z Krosna :)

Postprzez Mirtusz » wtorek, 12 marca 2013, 22:00

Witam serdecznie i bardzo cieszę się z nowego forumowicza :) Rozgość się u nas i czuj się jak u siebie w domu ;) Miło Cię poznać, Pusiu :D
Arkę zbudowali amatorzy, Titanica fachowcy.
Avatar użytkownika
Mirtusz
 
Posty: 5175
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 15:46

Postprzez Lamika » wtorek, 12 marca 2013, 22:05

Witaj Pusiu na forum :D Ptaki, koty, psy, rybki, roślinki - do wyboru do koloru znajdziesz u nas, a także o wiele więcej, bo i przepisy kulinarne i linki do filmów i artykułów prasowych. Pisz, pokazuj zdjęcia, pytaj, jak coś jest niejasnego - czyli czuj się jak u siebie :D
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23219
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Alicja » wtorek, 12 marca 2013, 22:06

Witaj Pusiu :D mam nadzieję, że już niedługo założysz wątek dla swojej koteczki i podeślesz nam trochę piękna z Twoich okolic :)
P o z d r a w i a m
Obrazek
Avatar użytkownika
Alicja
 
Posty: 24118
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 12:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pozdrawiam z Krosna :)

Postprzez Pusia44 » wtorek, 12 marca 2013, 22:08

oooo super, jak miło przeczytać tak miłe i szybkie odpowiedzi :) to ja może na zachętę jeszcze dołączę taki mały pejzażyk mojego autorstwa z Krempnej :) a nick Pusia to nie tylko w związku z moją kicią, po prostu należę do tych okrąglejszych /ale nie zwalistych haha/ osób i stwierdziłam, że taki nick będzie adekwatny haha :)
Pusia44
 
Posty: 17
Dołączył(a): środa, 6 marca 2013, 17:23

Re: Pozdrawiam z Krosna :)

Postprzez Jola » wtorek, 12 marca 2013, 22:56

Pusiu :-D Troche spóźniona ale tez gorąco witam Cie na Naszej łajbie :-D Tematów dużo dla każdego ale na pewno brakuje jeszcze Twojej koteczki w zwierzakach :-D Czekam z niecierpliwością i jak juz nadmieniono krajobrazy też lubie oglądać z Beskidu-pieknie być musi :-D
A że puszysta-witaj w klubie :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
Jola
 
Posty: 15231
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 00:23

Re: Pozdrawiam z Krosna :)

Postprzez Pusia44 » wtorek, 12 marca 2013, 23:00

Już Joluś nadrabiam i idę z moją Pusią do wątku o futerkach naszych kochanych :)
Pusia44
 
Posty: 17
Dołączył(a): środa, 6 marca 2013, 17:23

Re: Pozdrawiam z Krosna :)

Postprzez emen5 » wtorek, 12 marca 2013, 23:09

Witaj na forum Pusiu :D Dołączam do powitań dopiero teraz,bo dopiero wróciłam po spacerku i przeczytałam Twój post.Świetnie,że zdecydowałaś do nas dołączyć :) Znajdziesz tu nie tylko ogólnie rozumianą przyrodę,ale i samochody,filmy,ciekawe artykuły a nawet książki do czytania :) Nawet ilustrowane przepisy kulinarne :lol: A my czekamy na zdjęcia z Twoich okolic i temat o Twojej koteczce :) Czuj się tu jak w domu :)
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15209
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:42

Postprzez Ellen » wtorek, 12 marca 2013, 23:26

Witaj Pusiu na forumku . Czuj się jak u siebie w domu , bo u nas nie można czuć się inaczej :D Cieszę się,że w końcu się odezwałaś :D
Avatar użytkownika
Ellen
Administrator
 
Posty: 2406
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:11

Następna strona

Powrót do O nas

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości