Spotkanie nad morzem...Fili i Kawusi

Moderator: Lamika

Re: 13 stycznia

Postprzez Fili » niedziela, 13 stycznia 2013, 22:19

Dobry wieczór :)
Dziś spędziliśmy bardzo miły dzień z Kawusiowymi :) Mimo mrozu i zimnego wiatru spotkanie z Kawusią i Mężem nie pozwoliło mi za bardzo zmarznąć :)
Najpierw byliśmy na spacerze, obejrzeliśmy stadion PGE Arena - olbrzym, przy którym byliśmy malutcy :)
Obrazek

Obrazek
A po spacerku do domu na ciepły i pyszny obiadek. Czas nam za szybko zleciał. Musiałam się jednak pojawić na kolacji w sanatorium, bo bałam się tej "żółtej kartki" :)
Kawusiu, dziękuję :)

Jolu, dziś nie będzie zdjęcia morza, bo nie byłam nad morzem.....wybaczysz mi , prawda? :)
Fili
 
Posty: 2372
Dołączył(a): piątek, 27 lipca 2012, 08:31

Postprzez Jola » niedziela, 13 stycznia 2013, 22:45

Fili :-D Oczywiście że wybaczam-wszak widok Kawusi i Kawusiowego i Was cenniejszy niż morze :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
Jola
 
Posty: 15231
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 00:23

Postprzez Lamika » niedziela, 13 stycznia 2013, 22:48

Fili :) Morze nie zając ;) Jutro będzie na swoim miejscu, i pojutrze, i za tydzień też ;)
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23215
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: 18 styczeń

Postprzez Kawusia » piątek, 18 stycznia 2013, 16:36

Nie doczekaliśmy się słońca, ale i tak podjechaliśmy do lasu aby moi goście zobaczyli Operę Leśną w zimowej szacie.
Niestety nie można było wejść dalej i zdjęcia zrobiliśmy "w bramie", która bardzo chciała nas wpuścić ale już na pewno by nas nie wypuściła :mrgreen: a zimno było brrrrr :)
Obrazek
Obrazek
Kocham moje miasto
Obrazek
Avatar użytkownika
Kawusia
 
Posty: 3550
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 17:19
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Lamika » piątek, 18 stycznia 2013, 17:18

Filisie maja urozmaicony pobyt :D A pozostanie za bramą do jutra mogłoby być niezapomnianą atrakcją :mrgreen:
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23215
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Warszawa

Re:

Postprzez Alicja » piątek, 18 stycznia 2013, 19:53

Lamika napisał(a):Filisie maja urozmaicony pobyt :D A pozostanie za bramą do jutra mogłoby być niezapomnianą atrakcją :mrgreen:

Ale mogło by się to zakończyć "czerwoną kartką" :P
P o z d r a w i a m
Obrazek
Avatar użytkownika
Alicja
 
Posty: 24116
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 12:57
Lokalizacja: Warszawa

Re: 18 styczeń

Postprzez Jola » piątek, 18 stycznia 2013, 20:15

Fili :-D Wnętrze Opery jest znane a brama nie :lol: A zostanie na noc groziłoby przemarźnięciem,więc dobrze że się nie zdecydowaliście ;) :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
Jola
 
Posty: 15231
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 00:23

Re: 18 styczeń

Postprzez Fili » piątek, 18 stycznia 2013, 21:58

Kawusia nam tu pięknie urozmaica pobyt :)
Mimo zimna ...brrrr....zobaczyłam z daleka, jak wygląda Opera Leśna. Teraz , jak pokażą w tv, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że tam byłam.
Przy otwartej bramie było widać trochę Opery,
Obrazek
Opera Leśna jest położona w pięknym lesie, na terenie górzystym, jest dużo schodków, alejek. Latem jest tu pięknie.
Obrazek
Obrazek
Tej bramy baliśmy się, bo bardzo chciała nas zaprosić do środka, ale to było "podejrzane" zaproszenie. A może nie byłoby tak źle i moglibyśmy wrócić. :) Jednak nie ryzykowaliśmy :)
Fili
 
Posty: 2372
Dołączył(a): piątek, 27 lipca 2012, 08:31

Spotkanie nad morzem ... Fili i Kawusi

Postprzez Kawusia » niedziela, 20 stycznia 2013, 19:34

Niestety, dzisiaj nam także słońce nie chciało się pokazać i na spacer na Molo w Brzeźnie ledwie zdążyliśmy pójść za jasności. ;)
Obrazek



Trochę zmarzliśmy mimo dziarskiego kroku więc szybko "zaliczyliśmy" ten spacer i pojechaliśmy na gorącą herbatkę.
Obrazek
Obrazek

Po miłym spotkaniu nadszedł czas pożegnania...
Obrazek
Obrazek

Dziękuję Fili I Tadeuszu za miłe spotkanie i mam nadzieję na następne. :D
Kocham moje miasto
Obrazek
Avatar użytkownika
Kawusia
 
Posty: 3550
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 17:19
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez emen5 » niedziela, 20 stycznia 2013, 20:42

Kawusiu :) Dzięki za sprawozdanie :) Widać,że spotkanie było konstruktywne :lol: przebiegało w przyjaznej atmosferze :lol: .A mówiąc normalnym językiem,to widać jak przyjaźń internetowa zamienia się w realną :D
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15207
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:42

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O nas

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron