Spotkanie nad morzem...Fili i Kawusi

Moderator: Lamika

Postprzez Jola » niedziela, 20 stycznia 2013, 20:55

Kawusiu :-D Wiedziałam że to bedzie dobry dzień dla Was jak Fili wczoraj pisała o spotkaniu :-D Oj smutno będzie jak Filusiowie wyjadą : A może przykuć ich do kaloryfera? ;) Dziękuję za relacje i czekam na sprawozdanie Fili :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
Jola
 
Posty: 15231
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 00:23

Re: Spotkanie nad morzem...Fili i Kawusi

Postprzez Fili » niedziela, 20 stycznia 2013, 22:42

Na molo było zimno, ale prawie wcale nie zmarzłam, bo ciepłe spotkanie z Kawusią i Jej Mężem ogrzewało mnie :)
Obrazek
Po miłym spotkaniu, niestety, trzeba było się pożegnać. Już za kilka dni wracamy do Wielunia. I znów morze będę miała tylko we wspomnieniach. Spotkanie z Kawusią i Kawusiowym będziemy długo pamiętać....ciepło rodzinne w domu Kawusi, radość ze spotkania, serdeczna atmosfera i smutek z pożegnania nie zapomnę nigdy :) dziękuję Tobie Danusiu i Karolowi :)
Obrazek
Samochód Kawusi odjeżdża, a my odjeżdżamy w czwartek rano :)
Fili
 
Posty: 2372
Dołączył(a): piątek, 27 lipca 2012, 08:31

Postprzez Lamika » niedziela, 20 stycznia 2013, 23:12

W dobrym towarzystwie i mróz nie jest straszny :D Fili, ależ zleciał szybko ten Twój pobyt, dopiero co wyjeżdżaliście :o
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23216
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Spotkanie nad morzem...Fili i Kawusi

Postprzez Jola » niedziela, 20 stycznia 2013, 23:17

Fili :-D Zaraz po przyjeździe rozpoczynajcie działania o skierowanie do sanatorium oczywiście to samo :lol: No przeciez bardzo Wam pomogło ;) Lamika ma racje szybko przeleciało :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
Jola
 
Posty: 15231
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 00:23

Poprzednia strona

Powrót do O nas

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość