Okrągłości

Moderator: Lamika

Postprzez Lamika » poniedziałek, 26 lipca 2021, 23:24

Zaniedbaliśmy ten wątek, a nadarza się okazja do gratulacji, bo licznik postów Emen zatrzymał się dziś na
13 000

G r a t u l a c j e !!!
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23215
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Okrągłości

Postprzez emen5 » wtorek, 27 lipca 2021, 20:57

Lamiko,dziękuję bardzo za przypilnowanie :D
Nawet nie zauważyłam,że tak dużo postów napisałam :o
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15207
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:42

Postprzez Alicja » wtorek, 27 lipca 2021, 21:49

Emen, też gratuluję i zachęcam do następnych 13 000 :)
P o z d r a w i a m
Obrazek
Avatar użytkownika
Alicja
 
Posty: 24116
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 12:57
Lokalizacja: Warszawa

10 rocznica forum

Postprzez Lamika » poniedziałek, 25 lipca 2022, 18:15

Dokładnie 10 lat temu 78 napisał bajkę/alegorię początków naszego forum.
To już okrągłe 10 lat kiedy lipcową nocą Ellen i ja postanowiłyśmy odejść z Ciconii pod rządami Zoomaniaka i założyć nowe forum.
Długo myślałyśmy nad nazwą, a ponieważ Ellen kompletnie zapomniała nazwy poprzedniego, założonego przez siebie forum, uznałyśmy, że nazwy "sinhaya" nie zapomni. Wybór tej nazwy był i dobry (bo oryginalna i związana z fauną i mówiąca o sile) i zła (bo zbyt oryginalna, żeby osobom z zewnątrz udało się na tę nazwę w sieci trafić). Wtedy o tym nie myślałyśmy, bo było nas dużo i wciąż dochodziły nowe osoby z Ciconii.
Po 10 latach została nas garstka, inni użytkownicy albo przestali być dziećmi czy wczesną młodzieżą i zaczęli mieć własne sprawy, albo się znudzili, albo obrazili (byli i tacy).
Tym najwierniejszym, a i tym powracającym życzę, aby znajdowali na forum interesujące dla siebie treści, bo tematów mamy dużo. Tym co nas łączy to pozytywny stosunek do przyrody i istot ją zamieszkujących.

Niech żyją :!:
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23215
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Okrągłości

Postprzez emen5 » poniedziałek, 25 lipca 2022, 21:06

Aż się wierzyć nie chce,że to już 10 lat :!: A ja pamiętam,jakby to było chwilę temu. Te wszystkie dyskusje, nieładne zachowania niektórych osób z Ciconii, wróżby,że nie mamy przyszłości. Na szczęście się nie spełniły. Może nas w tej chwili mało,ale jesteśmy i będziemy :D I wciąż wierzę, że niektórzy forumowicze wrócą. I pojawią się nowi :D
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15207
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:42

Poprzednia strona

Powrót do O nas

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości