Jerzyki Alicji 2015 r.

Moderatorzy: 78, Lamika

Postprzez Lamika » sobota, 8 sierpnia 2015, 12:56

Alicjo :) Dziękuję za podsumowanie sezonu. Nie jest miłe, ale najważniejsze, że z takiego nieudanego sezonu tez wiele się dowiadujemy. Myślę, że Twoje obserwacje są niezwykle cenne dla poznania zachowań jerzyków.
I pozostaje tylko życzyć Tobie i nam bardziej udanego następnego lata (jeżeli jeszcze się nie zniechęciłaś).
Birds of a feather flock together.
Avatar użytkownika
Lamika
Administrator
 
Posty: 23216
Dołączył(a): sobota, 14 lipca 2012, 21:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jerzyki Alicji 2015 r.

Postprzez Kawusia » sobota, 8 sierpnia 2015, 13:51

Alicja, fakt, że sezon nieudany ale to nic.... tyle wrażeń co dzięki Tobie i Twoim obserwacjom mieliśmy to też jest super sprawa. Nigdy bym się pewnie nie dowiedziała, że jerzyki tak zaciekle walczą i nawet ręki ludzkiej się nie boją :)
Również dziękuję za wspaniałe zdjęcia i z budek i z walk "spiętych" ptaszysk :D
Kocham moje miasto
Obrazek
Avatar użytkownika
Kawusia
 
Posty: 3550
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 17:19
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jerzyki Alicji 2015 r.

Postprzez emen5 » sobota, 8 sierpnia 2015, 16:41

Wszystko już powiedziane,więc tylko przyłączam się do podziękowań.Zaskoczyła mnie informacja o odlocie.Ja jeszcze dziś rano słyszałam "moje" jerzyki.Ale może to było pożegnanie :?: Bo zawsze przed ostatecznym odlotem żegnają się oblatując osiedle i głośno krzycząc :)
Pozdrawiam
Obrazek
Avatar użytkownika
emen5
 
Posty: 15207
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 07:42

Re: Jerzyki Alicji 2015 r.

Postprzez Jola » sobota, 8 sierpnia 2015, 18:05

Alicjo :D Mam nadzieję że przyszły sezon będzie o wiele lepszy.Należą się gorące podziękowania Tobie i Mężowi za interwencje i czujność.Podziękowania za baczne obserwacje i ciekawe opisy :D Ze trzy dni temu widziałam całe chmury jerzyków-tak to wyglądało jakby sie zbierały w grupy.Następnego dnia została garstka,a dzisiaj pojedyńcze sztuki. Szczęśliwej drogi jerzyki i wracajcie szczęśliwie w 2016 roku :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Jola
 
Posty: 15231
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 00:23

Re: Jerzyki Alicji 2015 r.

Postprzez Apollo » sobota, 8 sierpnia 2015, 22:49

Natura nie zawsze jest jak losy Carringtonów w Dynastii...
Alicjo - bez Twojego zaangażowania w życiu nie dowiedziałbym się tylu ciekawych informacji o jerzolach... Dzięki Ci za to!!!
Apollo
Administrator
 
Posty: 3726
Dołączył(a): poniedziałek, 5 maja 2014, 23:20

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum obserwacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości