V jak Victoria

Moderator: Lamika

Re: V jak Victoria

Postprzez Mirtusz » sobota, 14 grudnia 2013, 11:04


Tu jest ukryta treść:
Musisz udzielić odpowiedzi w tym wątku aby widzieć ukrytą treść
Arkę zbudowali amatorzy, Titanica fachowcy.
Avatar użytkownika
Mirtusz
 
Posty: 5175
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 15:46

Re: V jak Victoria

Postprzez 78 » poniedziałek, 30 grudnia 2013, 17:46

Koniec roku za pasem,więc kończę.Okazało się,że Sfinks nie taki straszny.Przynajmniej dla niektórych :lol: .

Oczywiście jest to wieża dla jerzyków na warszawskiej Białołęce.

Obrazek

Zgodnie z obietnicą 3 punkty trafiają na konta Joli,Kawusi,Alicji i Garrulus.Gratuluję i dziękuję za udział.
Avatar użytkownika
78
 
Posty: 10378
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 18:59

Re: V jak Victoria

Postprzez Mirtusz » poniedziałek, 30 grudnia 2013, 18:38

78 napisał(a):Mam nadzieję,że zagadka będzie trudna.Na zdjęciu widać latarnię w kształcie litery V.Co to ma wspólnego z ptasimi zagadkami?
Do końca roku za 3 punkty.


78 :) Jakie pytanie, taka odpowiedź :!: Co z moją odpowiedzią jest nie tak :?: Przecież była logiczna i na zadane pytanie. Na zdjęciu jest latarnia i wykazałem jej związek z ptasimi zagadkami. Nie o to prosiłeś :? :

Cyt.:
V jak Victoria... V to również rzymska cyfra 5. Jak to ma się do latarni i do ptasich zagadek :?:Ze wszystkich zadanych przez 78 zagadek, 5 nie zostało przez kogokolwiek rozwiązane. Po prostu pięć razy Autor osobiście nas oświecał i odnosił swoiste zwycięstwo, ale w pozytywnym znaczeniu ;) :)
Arkę zbudowali amatorzy, Titanica fachowcy.
Avatar użytkownika
Mirtusz
 
Posty: 5175
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 15:46

Re: V jak Victoria

Postprzez Mirtusz » czwartek, 2 stycznia 2014, 20:57

No i Sfinks dalej drapie się w głowę :mrgreen: Powiem szczerze, że nie oczekiwałem podjęcia tematu. Dziękuję się i żegnam :lol:
Arkę zbudowali amatorzy, Titanica fachowcy.
Avatar użytkownika
Mirtusz
 
Posty: 5175
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 15:46

Re: V jak Victoria

Postprzez 78 » piątek, 3 stycznia 2014, 13:17

Sfinks nie drapie się po głowie,tylko czochra plecy o piramidę.

Treść zagadki zawoalowana,ale odpowiedź konkretna.Cztery osoby nie miały z tym problemu i uczciwie zapracowały na punkty.
Avatar użytkownika
78
 
Posty: 10378
Dołączył(a): wtorek, 24 lipca 2012, 18:59

Re: V jak Victoria

Postprzez Mirtusz » piątek, 3 stycznia 2014, 13:42

A drap się czy czochraj w co tam chcesz. 78, to była zagadka, której ostatecznym kryterium było zgodność z Autorem. I nie odpowiedziałeś na moje pytanie, co z moją odpowiedzią jest nie tak. Dlaczego zakładasz z góry, że chodzi o punktację :?: Dobra, w sumie możesz nie odpowiadać. Rozumiem o co ci chodzi i nie musisz mi tego tłoczyć do głowy.
Arkę zbudowali amatorzy, Titanica fachowcy.
Avatar użytkownika
Mirtusz
 
Posty: 5175
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 15:46

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron